Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 09:49:34

Результати виборів в реальному часі будуть повідомлятися на Чернігівщині

26.10.2012   13:48Агенцiя

ЧОЦ “Ініціатива” буде повідомляти результати виборів на Чернігівщині в режимі реального часу

Чернігівський освітній центр “Ініціатива”, що здійснює довготермінове спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області в ніч вибрів буде в режимі реального часу повідомляти результати виборів в Чернігівській області за даними протоколів дільничних виборчих комісій, які будуть здаватися в окружні комісії.

Результати по кожному виборчому округу області можна буде побачити на головній сторінці організації присвяченій виборам на Чернігівщині – сайті www.pik.cn.ua

Крім того така фіксація результатів голосування дозволить порівняти результати виборів які були оголошені на ДВК і ті, які були надані ОВК. (Це унеможливить маніпуляції з протоколами про підрахунок голосів виборців)

Крім того, в день вибрів близько 100 короткотермінових спостерігачів і 10 мобільних груп спостереження від Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” будуть здійснювати моніторинг дотримання виборчого законодавства.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.