Опозиція заявляє про виключення зі списків кандидатів опозиціонерів
Вчора під час засідання ОВК в м. Прилуки під час підготовки бюлетенів для дільниці № 279 її члени безпідставно виключили опозиційного кандидата від ВО “Батьківщина” Віктора Лабазова зі списку для голосування.

У ДВК №279, що знаходиться в с. Одинці Козелецького району, будуть голосувати 492 людини. Для цієї дільниці ОВК підготувало бюлетені, де штамп “Вибув” поставили навпроти кандидата від Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” по цьому округу Віктора Лобазова. Раніше по цьому округу зняв свою кандидатуру кандидат від “Удару” Ігор Курган, але він залишився в бюлетені.
Нині довірені особи Віктора Лобазова вимагають заміни протоколів. Сам Віктор Лобазов звернувся до ЦВК з вимогою навести лад в ситуації і дотримуватися законності і чесності.
Прес-служба Чернігівської Батьківщини
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.