Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:19:06

Звернення голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка до жителів Чернігівської області

25.10.2012   12:40Агенцiя

Шановні жителі Чернігівщини!

Однією з найбільш виразних рис розвитку суспільних відносин є участь громадян у формуванні державної політики та її основних інститутів. З давніх часів право вибору було однією з основних ознак свободи людини. І лише у 1948 році це право було закріплене у Загальній декларації прав людини, затвердженій резолюцією Організації Об’єднаних Націй. Сучасне суспільство усвідомлює, що розвиток будь-якої демократичної країни неможливий без гарантування з боку держави своїм громадянам права на проведення чесних виборів та гарантування поваги до цього вибору.

Ми горді тим, що Україна з перших кроків своєї незалежності стала на шлях демократії та відкритості. Тому так важливо сьогодні зробити все для того, щоб принципи демократії, відкритості та прозорості були дотримані при проведенні виборів до Верховної Ради України 28 жовтня цього року. Забезпечення проведення чесних виборів є не тільки проявом демократизації суспільних процесів в нашій країні, а також і запорукою її гідного місця у світовому співтоваристві.

“Ефективний розвиток нашої держави нерозривно пов’язаний з розвитком демократії, однією зі складових якої є проведення вільних, прозорих виборів”, – наголошує Президент України Віктор Янукович. Глава держави вимагає від усіх органів виконавчої влади неухильного дотримання виборчого законодавства. А визначальними орієнтирами під час організації та проведення виборчого процесу мають бути відповідальність, висока організованість і дотримання демократичних процедур.

Виконуючи поставлені Президентом України завдання, обласна державна адміністрація у повній мірі забезпечує відповідність проведеної організаційної роботи до вимог законодавства про вибори народних депутатів. Чітко та злагоджено працюють органи ведення Державного реєстру виборців, які забезпечили вчасну підготовку та передачу на виборчі дільниці списків виборців, яких у нашій області майже 880 тисяч. Органи влади на місцях сприяють окружним та дільничним виборчим комісіям у реалізації своїх повноважень, забезпечивши їх відповідними приміщеннями, матеріальною базою та охороною. Діють обласна та місцеві групи по сприянню діяльності спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій.

В області у стислі терміни виконано величезну роботу по встановленню на 1063-х виборчих дільницях програмно-апаратних комплексів відеоспостереження, підготувавши таким чином надійну систему захисту волевиявлення громадян.

Оцінюючи підготовку до проведення цьогорічної виборчої кампанії, слід зазначити, що для засобів масової інформації були створені всі умови для висвітлення діяльності суб’єктів виборчого процесу на умовах рівного доступу, толерантності та взаємоповаги.
Місцева влада робить все можливе, щоб результатом цьогорічних виборів до Верховної Ради України стало формування легітимного парламенту, який забезпечить у країні національну консолідацію, політичну стабільність та верховенство права.

Сформована ж на регіональному рівні вертикаль виконавчої влади і далі продовжуватиме здійснення президентської програми масштабних реформаторських перетворень для прискорення соціально-економічного розвитку області, поглиблення соціальної захищеності населення.

Як керівник виконавчої гілки державної влади на Чернігівщині звертаюся до виборців, представників усіх політичних партій та кандидатів у народні депутати України з проханням чітко дотримуватися букви і духу виборчого законодавства. Окремо хочу наголосити на неприпустимості будь-яких спроб незаконного втручання у хід виборчого процесу та в роботу виборчих комісій, намагань вплинути на результати народного волевиявлення.

Зі свого боку, ми зробимо все можливе для забезпечення повної реалізації мешканцями області свого конституційного права обирати владу.

З повагою
Голова Чернігівської
облдержадміністрації
Володимир Хоменко

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.