Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 16:03:22

У Чернігові перевізники проводять попереджувальну акцію протесту

10.11.2011   11:55Агенцiя

У Чернігові перевізники, які працюють на приміських маршрутах, на Червоній площі проводять попереджувальну акцію протесту з вимогою виплати державних субвенцій за безкоштовні перевезення пільгових пасажирів.

Як передає кореспондент УНІАН, на площі є близько 20 автобусів, водії яких час від часу натискають на клаксони.

За словами голови Чернігівської профспілки підприємців Олени Варнакової, на попереджувальну акцію протесту перевізники делегували по одному автобусу. А взагалі вимоги з відшкодування безкоштовних перевезень пільгових пасажирів підтримують 28 перевізників, які працюють на маршрутах в Чернігівському, Куликовському і Репкінському районах.

О.Варнакова підкреслила, що у договорах, укладених з ОДА, вказано, що перевізники повинні безкоштовно перевозити усі категорії пільговиків.

"Свої зобов'язання підприємці виконують, у той же час держава не дає субвенцій взагалі", - сказала вона. Профспілковий лідер додала, що звернення в облдержадміністрацію поки ще не успішне, оскільки перевізники отримали відписки з вимогами стабілізувати роботу на маршрутах, інакше договір з ними буде розірваний.

Учасники попереджувальної акції протесту зазначили, що для багатьох з них окремі маршрути є збитковими, оскільки, наприклад, з 34 пасажирів 30 можуть бути пільговиками. Сьогодні, за їх інформацією, на багато приміських маршрутів автобуси не вийшли взагалі, оскільки перевізники не мають коштів на пальне, виплату зарплат водіям, ремонт автотранспорту.

Масштабнішу акцію протесту перевізники обіцяють провести у вівторок, коли запланована сесія Чернігівської облради. Проте, протестувати вони збираються не лише під стінами облради, але і облдержадміністрації.

постiйна адреса статтi: http://economics.unian.net/ukr/detail/109325

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.