Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 00:45:48

Анна Коваленко про модернізацію мережі закладів освіти в області. ВІДЕО

15.04.2021   11:54Агенцiя

14 квітня голова облдержадміністрації Анна Коваленко розповіла про об’єкти освітньої сфери, які будуватимуться чи реконструюватимуться в області за програмою Президента України «Велике будівництво» у 2021 році.

Так, реконструкція будівлі загальноосвітньої школи під дошкільний навчальний заклад у с. Кіптях Чернігівського району передбачає три черги: реконструкцію фасадів та покрівлі, реконструкцію котельні та зовнішніх інженерних мереж та реконструкцію приміщень та внутрішніх інженерних мереж.

Всі роботи планується завершити у поточному році. Загальна кошторисна вартість — 7 млн грн, з них ДФРР виділяє 4,16 млн грн. Після реконструкції садочок прийматиме до 20 дітлахів.

Наступний об’єкт – будівля Ічнянської гімназії імені Васильченка, постраждала від вибухів складів боєприпасів у жовтні 2018 року. На цей рік тут заплановано капітальний ремонт будівлі та даху, фасаду та внутрішніх приміщень. Загалом же ремонтні роботи триватимуть до 2023 року. Їхня загальна кошторисна вартість складає 32,4 млн грн.

У 2021-му планується завершити дві перші черги будівництва загальноосвітньої школи у с. Григорівці Ніжинського району. Передбачене фінансування — 29,6 млн грн, 26,7 мільйона з них — кошти ДФРР. Ступінь будівельної готовності даного об’єкта на сьогодні – 22%. Буквально вчора будівельні роботи на об’єкті були відновлені. Після завершення ремонту тут навчатимуться 120 учнів.

Ремонт внутрішніх приміщень Журавської школи ім. Георгія Вороного Прилуцького району обійдеться у 12 млн грн. Тут навчається 235 дітей з Журавки, Кулишівки, Макіївки та Антонівки. Під час капітального ремонту торік облаштували шатровий дах, утеплили фасад школи, замінили вікна і двері на металопластикові. В результаті вже відчули економію — витратили на опалення на 20% менше газу, ніж раніше.

Триватиме капітальний ремонт та теплореновація школи № 2 — опорного освітнього закладу в Городнянській ОТГ. Зараз там навчається 827 учнів з 13 населених пунктів громади.

За попередні два роки тут були замінені на енергозберігальні вікна та зовнішні двері, покрівля, утеплено фасад. У поточному році планується відремонтувати приміщення всередині. Орієнтовна вартість цих робіт — 12 млн грн.

— Будівництво та реконструкція об’єктів освітньої мережі в регіоні — один з пріоритетів роботи облдержадміністрації. Продовжуємо працювати у цьому напрямку, — наголосила голова ОДА Анна Коваленко. — Щоб заохотити дітей до навчання, зробити їхнє життя цікавим, змістовним та безпечним, ми не просто оновлюємо приміщення, а створюємо креативний і мотивуючий дизайн навчальних закладів, забезпечуємо умови для безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти.

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.