Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 10:48:38

Єрмак заручився підтримкою послів G7 у роботі Центру протидії дезінформації - експерт

24.03.2021   15:18Агенцiя

Голова Офісу президента Андрій Єрмак під час чергової зустрічі заручився підтримкою послів G7 у роботі Центру протидії дезінформації.

Про це повідомив політичний експерт, блогер Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Голова Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з послами G7 окрім ситуації на Донбасі обговорив роботу створеного на базі РНБО Центру по боротьбі з дезінформацією. За підсумками голова ОП отримав підтримку представників Великої сімки в даному питанні. Про що згодом повідомила прес-служба G7 у Твіттері, цитую: “Посли G7 з радістю продовжили свій регулярний діалог з Андрієм Єрмаком. Вони вітали його відданість незалежності НБУ та взяли до уваги надану їм інформацію про конфлікт на Донбасі і зусиллях у боротьбі з дезінформацією”, - написав він.

За словами експерта, Єрмак за дорученням Зеленського особисто займається роботою Центру, яка не буде надто публічною, але є дуже необхідною для України.

“Центр буде аналізувати роботу російської пропаганди, боротися з дезінформацією і проводити власні інформаційні операції щодо просування українських наративів на окупованих територіях Донбасу та Криму. Адже за 7 років війни з Росією потік перекручених або навіть вигаданих новин різко зріс. Перед головою ОП стоїть задача організовувати роботу Центра з прицілом на виробництво власного контенту, який буде транслюватися на жителів Донбасу через сучасні інструменти - соцмережі, месенджери тощо”, - розповів Голобуцький.

Блогер підкреслив, що в ОП розуміють - було втрачено занадто багато часу при минулій владі та у теперішній час стоїть питання боротьби за розум українців в окупації та молоде покоління.

“Тому Єрмак зібрав команду з найкращих аналітиків нашої країни, які будуть вивчати контент соцмереж та месенджерів в ОРДЛО та Криму. На Банковій розуміють, що Україна повинна боротися за молодь, використовуючи сучасні інструменти донесення необхідної інформації, щоб позбутися російської пропаганди. Найважливіші кроки вже зроблено - Центр створили, підтримкою G7 заручилися, команду для роботи зібрали. Тож наразі є всі підвалини для ефективної боротьби з Кремлем у інформаційному полі”, - резюмував політичний експерт.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression