Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 23:54:32

Нові можливості on-line для сільських громад Городнянщини

10.11.2011   08:54Агенцiя

Мешканці с. Тупичів та навколишніх сіл сьогодні мають можливість отримувати правову та консультаційну допомогу без виїзду до районного або обласного центру.

Кваліфіковані професіонали юристи Центру “Доброчин” завжди готові надати відповідь на будь яке питання. Від простих питань стосовно діяльності НДО, ініціативних груп, громадського лідерства до питань по спадщині, земельним питанням тощо. Сьогодні відповіді надаються через он-лайн послуги: skype та електрону пошту.

Цю можливість місцеві жителі отримали завдяки створеному на базі місцевого клубу Центру Громадської Активності. Встановлено нове комп’ютерне обладнання. У приміщенні, де встановлено комп’ютерне обладнання, зроблено повністю капітальний ремонт силами місцевих активістів. Силами сільської ради встановлено грати на вікнах, що унеможливлює проникнення до приміщення сторонніх осіб.

Є де зібратись місцевим активістам, обговорити плани на майбутнє і сьогоднішні проблеми. Де, як не за чашкою ароматного сільського чаю можна обговорити болючі питання сьогодення. Відсутність бюджетного фінансування діяльності сільських клубів та діяльності гуртків дитячої творчості спонукають місцевих активістів до згуртування. Як вирішити ті чи інші питання, де знайти кошти для розвитку, як залучити владу до співпраці – тут завжди готовий допомогти Центр “Доброчин” зі своїми порадами.

На фото:
– Сергій Воробей, керівник гуртка комп’ютерної грамотності, навчає дітей та дорослих основам комп’ютерної грамотності, особливо користування мережею Інтернет та новими медіа.

Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини