Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 19:05:01

Нові можливості on-line для сільських громад Городнянщини

10.11.2011   08:54Агенцiя

Мешканці с. Тупичів та навколишніх сіл сьогодні мають можливість отримувати правову та консультаційну допомогу без виїзду до районного або обласного центру.

Кваліфіковані професіонали юристи Центру “Доброчин” завжди готові надати відповідь на будь яке питання. Від простих питань стосовно діяльності НДО, ініціативних груп, громадського лідерства до питань по спадщині, земельним питанням тощо. Сьогодні відповіді надаються через он-лайн послуги: skype та електрону пошту.

Цю можливість місцеві жителі отримали завдяки створеному на базі місцевого клубу Центру Громадської Активності. Встановлено нове комп’ютерне обладнання. У приміщенні, де встановлено комп’ютерне обладнання, зроблено повністю капітальний ремонт силами місцевих активістів. Силами сільської ради встановлено грати на вікнах, що унеможливлює проникнення до приміщення сторонніх осіб.

Є де зібратись місцевим активістам, обговорити плани на майбутнє і сьогоднішні проблеми. Де, як не за чашкою ароматного сільського чаю можна обговорити болючі питання сьогодення. Відсутність бюджетного фінансування діяльності сільських клубів та діяльності гуртків дитячої творчості спонукають місцевих активістів до згуртування. Як вирішити ті чи інші питання, де знайти кошти для розвитку, як залучити владу до співпраці – тут завжди готовий допомогти Центр “Доброчин” зі своїми порадами.

На фото:
– Сергій Воробей, керівник гуртка комп’ютерної грамотності, навчає дітей та дорослих основам комп’ютерної грамотності, особливо користування мережею Інтернет та новими медіа.

Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини