Спільна заява чотирьох фракцій облради. ДОКУМЕНТ
Вже майже півроку в Чернігівській обласній раді спостерігається політична криза, спричинена порушеннями регламенту при установчій сесії. Дана ситуація призвела до кризи управлінських рішень, ручного розподілу посад і сумнівної роботи ради.
![](/uploads/12374-m.jpg)
Позиція обласних фракцій партій «Наш край», «Батьківщина», «За майбутнє» і «Європейська солідарність» незмінна – обласна рада не може ефективно працювати на благо жителів у таких умовах. За справедливість і законність ми активно боремося в судовій площині.
До депутатів щоденно надходять звернення від людей, прохання про допомогу фактично з кожної громади області. В нинішній непростий період люди як ніколи потребують захисту й підтримки. При будь-яких обставинах ми не можемо і не будемо залишати людей наодинці з їх проблемами. Нас обирали не за красиві гасла й обіцянки, а за системну, чесну, прозору і головне – результативну роботу протягом багатьох років. Нас обрали тому, що нам довіряють і вірять.
Жителям області терміново необхідна наша допомога. Окрім того, зважаючи на тривалий період процедурних судових моментів і час, на який зазвичай затягуються судові розгляди, ми прийняли рішення долучитися до роботи обласної ради.
Ми будемо працювати на благо кожного жителя Чернігівщини і не дозволимо перетворити Чернігівську обласну раду на структуру вирішення власних приватних інтересів.
Обласна рада повинна і буде працювати на благо області і допомагати людям!
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.