Прес-конференція з прийняття нового Митного кодексу
9 листопада у Чернігівській митниці відбулась прес-конференція начальника митниці Олександра Іванова, під час якої він повідомив про основні позитивні аспекти нового Митного кодексу, що стосуються як громадян, так і суб'єктів підприємницької діяльності.
Олександр Іванов
До нового Митного кодексу включено положення, які раніше містилися в різних законах та підзаконних актах.
Відтепер, підприємець відкривши один документ зможе знайти у ньому повну інформацію про здійснення імпортно-експортної операції.
Таким чином, підприємець зможе прорахувати скільки часу йому знадобиться на доставку товарів, їх митне оформлення, які податки потрібно буде сплатити.
Фото автора
Віктор Кошмал
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression