Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 17:05:19

Хто перед ким двері закрив?

19.10.2012   16:28Агенцiя

Переглянувши вчорашні так звані теледебати з Валерієм Дубілем та Олександром Соколовим – в голові одразу постає кілька вельми цікавих та досить неприємних думок. Перша та найочевидніша: таке враження, що нашою чернігівською громадою знов намагаються маніпулювати, і водночас лити купу бруду. На кого, питається? Та, звісно ж, на нас з вами.

Чомусь пан Валерій хоча й хоче, аби його чернігівці вибрали до Ради, однак чорних слів на адресу Чернігова і чернігівців не цурається. І під час вчорашнього телеефіру на телеканалі “Дитинець” тільки того й було чутно: Чернігів – аутсайдер, в нас все погано, тут брудні технології і таке інше. Це по-перше. А по-друге, пан Дубіль та його технологи заради досягнення своєї мети зовсім не добирають методів і, вочевидь, вважають городян якоюсь безмозкою сірою масою, яка проковтне будь-яку гидоту. І план був під стать – прийти на телеканал, перед носом у всіх хляснути дверима і закритися на замок. А потім оголосити на всі боки: опонент, мовляв, злякався, не прийшов.

Посудіть самі. Ось історія “без купюр”. Олександр Соколов прийняв виклик опонента, але через посадові обов‘язки міського голови запізнюється на теледискусію. Тож він прислав свою довірену особу – Тамару Касаткіну попередити про це Валерія Дубіля і оголосити про запізнення у прямому ефірі. Однак, пан Дубіль навідріз відмовляється впускати довірену особу і, зі словами – спілкуватимусь лише з Соколовим – замикає телестудію на ключ. І разом із телеведучим Іваном Масловим розпочинає телетрансляцію. Той факт, що він самостійно повернув ключ у замку – підтвердив журналістам і директор телеканалу Олександр Ломако, який теж не зміг потрапити усередину і ввести туди Олександра Соколова, який якраз приїхав.

Потім, прямо з телекрану Дубіль обізвав Олександра Соколова трусом, який ховається від людей. Після чого, дістає свою текстову заготовку. І за допомогою телесуфлера читає її у прямому ефірі. За відсутності опонента цей спіч перетворився на звичайну політичну брудну агітацію, без жодного натяку на діалог. У цій заготовці пан Валерій знову вдався до улюблених моментів – якомога очорнити Чернігів та його жителів, і найтемнішими фарбами змалювати життя в місті.

Але за три хвилини Валерій Дубіль раптово попрощається з глядачами. З чого можна зробити висновок: він все ж таки в курсі, що опонент з‘явився, йому повідомили про це у навушник. Нардеп виходить зі студії і…ніс к носу зіштовхується зі своїм суперником Олександром Соколовим. Те, що не вийшло у прямому ефірі – вдалося просто у коридорі телеканалу у присутності журналістів. Принаймні шанс провести нормальну дискусію був. Олександр Соколов, користуючись нагодою, одразу ж закликав свого опонента продовжити розмову у телестудії. Часу на це “Дитинець” надасть вдосталь, запевнив Олександр Ломако. Однак Валерій Дубіль, під тиском власних політтехнологів, вирішив… просто втекти. По-англійські.

Висновки з цієї історії напрошуються вельми неоднозначні. Перше ці “дебати” –спланована піар-акція: заготовлений текст промови, читання з телесуфлеру, замкнені двері – це все свідчить саме за себе. І водночас про те, що Валерій Дубіль не планував, що Олександр Соколов таки прийде на ефір. Бо той навряд чи дав йому можливість говорити “з папірця”. Друге коли бютівський нардеп зустрівся з журналістами у коридорі – він спілкувався лишень за допомогою завченої заготовки. На жодне з запитань преси про можливість продовження розмови з Соколовим він так відповісти і не зміг. Тому не мало жодного значення, наскільки запізниться Соколов – “вистава” від початку задумувалася як п‘єса одного актора. Дует не вписався б. Тому Олександр Соколов та його довірена особа Тамара Касаткіна стали жертвами звичайного дрібного хуліганства та неввічливості: лишень боягузи зачиняють двері, побоюючись розплати.

PR

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ