На виборах голови Новгород-Сіверської ТГ перемагає Ткаченко
За даними паралельного підрахунку голосів Людмила Ткаченко, кандидатка від партії «Рідний дім» набрала 2850 голосів. На другому місці В’ячеслав Кауфман від партії «Наш край» – 2181 голос, на третьому – Віктор Кропот від партії «Слуга народу» - 2096 голосів.
Новгород-Сіверська
Таку інформацію надав Віктор Кропот, він уже привітав Людмилу Ткаченко з перемогою.
В’ячеслав Кауфман також підтвердив ці результати. Він сказав, що ще йде перерахунок на шести виборчих дільницях.
«Думаю, сильно перерахунок нічого не змінить, що ж люди так обрали», - сказав Кауфман.
Повторні вибори голови громади на Новгород-Сіверщині проводяться у зв’язку зі смертю переможця. Олег Бондаренко, який переміг на виборах 25 жовтня, помер ввечері 29 жовтня в Чернігівській обласній лікарні. В нього діагностували двосторонню пневмонію та коронавірус.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).