Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 15:15:12

У Чернігові обговорили перспективи розвитку зеленого господарства міста

13.10.2012   09:14

У Чернігівській міській раді відбулося засідання науково-практичного “круглого столу” на тему: “Санітарний стан зелених зон м. Чернігова. Заходи з подальшого утримання зелених насаджень міста”.

В обговоренні взяли участь міський голова Олександр Соколов, президент Української корпорації “Укрзеленбуд” Володимир Червоний, начальник КП “Зеленбуд” Володимир Брайко, науковці Національного університету біоресурсів та природокористування України, Чернігівського державного інституту економіки та управління.

Розглянуті питання щодо оцінки стану зелених насаджень обласного центру Чернігівщини, активації боротьби зі шкідниками, зокрема, каштановою міллю, зменшення антропогенного впливу та перспектив розвитку зеленого господарства міста.

Зокрема, міський голова підкреслив, що у Чернігові зелені насадження складають 27% загальної площі міста. Витрати на утримання 1 га зелених насаджень у місті за 2011 рік складали 1800 грн., хоча належне утримання зелених зон потребує обсягів фінансування у сумі 7500 грн. Цього року фінансування на утримання зелених зон збільшено удвічі.

Професор Національного університету біоресурсів та природокористування України Валентин Дрозда відзначив досягнення у Чернігові в боротьбі з шкідником балканською міллю. Проведені цієї весни та літа заходи продемонстрували свою ефективність і покращили стан понад 800 каштанів із 3000, що ростуть у Чернігові. Науковець підкреслив, що шкідник вражає білі каштани, тоді як червоні є стійкими до молі. Щоправда, на сьогодні у Чернігові ростуть тільки 7 червоних каштанів.

В.Червоний зауважив, що ареал поширення балканської молі вже досягнув Москви. І корпорація “Укрзеленбуд” отримала листа від уряду столиці Російської Федерації щодо технологій боротьби зі шкідником.

В.Брайко зазначив, що у Чернігові продовжать рятувати каштани. Восени важливим етапом є утилізація опалого листя каштанів, де знаходиться до 80% личинок балканської молі.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини