Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:05:01

Про результати реалізації програми EMERGENCY та проєктів ДФРР на селекторній нараді у Чернігівській ОДА

15.12.2020   21:13Агенцiя

У вівторок 15 грудня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану виконання будівельних робіт в рамках програми «EMERGENCY» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

До участі в нараді долучилися представники структурних підрозділів ОДА, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

В ході селектору проаналізували динаміку виконання будівельних робіт та рівень освоєння коштів по кожному об’єкту. Під час виступів замовники актуалізували інформацію, а також поінформували щодо ситуації з касовими виплатами, очікуваних термінів надання платіжних доручень в органи казначейства. Паралельно обговорили проведення технічного нагляду і отримання експертних висновків для введення в експлуатацію та орієнтовних дат відкриття об’єктів.

- Найбільшу готовність зараз має Чернігівська обласна лікарня – 98%, тут залишились лише оздоблювальні роботи. На тому ж рівні виконані роботи в КНП «Прилуцька центральна міська лікарня». Трійку лідерів замикає «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського» - 94%, - прокоментував Віталій Загайний.

Проблемним об’єктом залишається  КНП «Бобровицька центральна районна лікарня». Через неодноразові оскарження результатів торгів, які надходили до АМКУ від підрядників, незгодних з їх результатами, роботи на об’єкті так і не були розпочаті.

- Ймовірніше за все нам доведеться вишукувати інші шляхи, щоб привести приймальне відділення Бобровицької лікарні до ладу. Прошу замовників зробити відповідні висновки, у тому числі й організаційні. Адже цей об’єкт – єдиний з дев’яти в області, де у цьому році ми не зможемо реалізувати важливий і для людей, і в цілому для Чернігівщини проєкт. Своєю чергою ми відстежуватимемо ситуацію і оперативно повідомлятимемо щодо надходження нової інформації, - зауважив перший заступник голови ОДА.

Наприкінці бюджетного року гостро стоїть питання використання коштів, виділених на фінансування проєктів ДФРР, а також субвенції на модернізацію приймальних відділень. Існує ризик, що у разі їх не освоєння, суми можуть повернутись назад до державного бюджету.  
Директор Головного управління Державної казначейської служби у Чернігівській області Анатолій Літош повідомив, що станом на сьогодні ГУ Державної казначейської служби працює у звичному режимі. Проплачуються усі захищені видатки по державному і місцевому бюджетах.

Другим блоком наради розглянули питання реалізації 13 проєктів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР. Загалом області затверджено суму 92,7 млн гривень.  Станом на 15 грудня 2020 на рахунки розпорядників надійшло 78,5 млн гривень. З них використано – 61,9 мільйона. Рівень виконання будівельних робіт - 93,8%.

Зокрема, вже завершені роботи з реконструкції Журавської ЗОШ I-III ступеня імені Г. Ф. Вороного, Корюківської ЗОШ I—III ступеня № 1,  ДНЗ «Сонечко»  та центрального стадіону в Сосниці, двоповерхової прибудови у м. Чернігові під відділення екстреної медичної допомоги.  Також збудовано футбольний стадіон  в м. Корюківка та зроблено капітальний ремонт будівель лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».
За підсумками наради перший заступник голови ОДА Віталій Загайний доручив проаналізувати поточні показники і прискорити темпи робіт.
 
- Закликаю підійти до цього питання з усією відповідальністю - пришвидшити роботу на всіх етапах і докласти максимум зусиль, щоб ми змогли до кінця року вийти на 100% рівень готовності об’єктів по запланованих проєктах, - підсумував Віталій Загайний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.