Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:58:36

Про результати реалізації програми EMERGENCY та проєктів ДФРР на селекторній нараді у Чернігівській ОДА

15.12.2020   21:13Агенцiя

У вівторок 15 грудня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану виконання будівельних робіт в рамках програми «EMERGENCY» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

До участі в нараді долучилися представники структурних підрозділів ОДА, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

В ході селектору проаналізували динаміку виконання будівельних робіт та рівень освоєння коштів по кожному об’єкту. Під час виступів замовники актуалізували інформацію, а також поінформували щодо ситуації з касовими виплатами, очікуваних термінів надання платіжних доручень в органи казначейства. Паралельно обговорили проведення технічного нагляду і отримання експертних висновків для введення в експлуатацію та орієнтовних дат відкриття об’єктів.

- Найбільшу готовність зараз має Чернігівська обласна лікарня – 98%, тут залишились лише оздоблювальні роботи. На тому ж рівні виконані роботи в КНП «Прилуцька центральна міська лікарня». Трійку лідерів замикає «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського» - 94%, - прокоментував Віталій Загайний.

Проблемним об’єктом залишається  КНП «Бобровицька центральна районна лікарня». Через неодноразові оскарження результатів торгів, які надходили до АМКУ від підрядників, незгодних з їх результатами, роботи на об’єкті так і не були розпочаті.

- Ймовірніше за все нам доведеться вишукувати інші шляхи, щоб привести приймальне відділення Бобровицької лікарні до ладу. Прошу замовників зробити відповідні висновки, у тому числі й організаційні. Адже цей об’єкт – єдиний з дев’яти в області, де у цьому році ми не зможемо реалізувати важливий і для людей, і в цілому для Чернігівщини проєкт. Своєю чергою ми відстежуватимемо ситуацію і оперативно повідомлятимемо щодо надходження нової інформації, - зауважив перший заступник голови ОДА.

Наприкінці бюджетного року гостро стоїть питання використання коштів, виділених на фінансування проєктів ДФРР, а також субвенції на модернізацію приймальних відділень. Існує ризик, що у разі їх не освоєння, суми можуть повернутись назад до державного бюджету.  
Директор Головного управління Державної казначейської служби у Чернігівській області Анатолій Літош повідомив, що станом на сьогодні ГУ Державної казначейської служби працює у звичному режимі. Проплачуються усі захищені видатки по державному і місцевому бюджетах.

Другим блоком наради розглянули питання реалізації 13 проєктів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР. Загалом області затверджено суму 92,7 млн гривень.  Станом на 15 грудня 2020 на рахунки розпорядників надійшло 78,5 млн гривень. З них використано – 61,9 мільйона. Рівень виконання будівельних робіт - 93,8%.

Зокрема, вже завершені роботи з реконструкції Журавської ЗОШ I-III ступеня імені Г. Ф. Вороного, Корюківської ЗОШ I—III ступеня № 1,  ДНЗ «Сонечко»  та центрального стадіону в Сосниці, двоповерхової прибудови у м. Чернігові під відділення екстреної медичної допомоги.  Також збудовано футбольний стадіон  в м. Корюківка та зроблено капітальний ремонт будівель лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».
За підсумками наради перший заступник голови ОДА Віталій Загайний доручив проаналізувати поточні показники і прискорити темпи робіт.
 
- Закликаю підійти до цього питання з усією відповідальністю - пришвидшити роботу на всіх етапах і докласти максимум зусиль, щоб ми змогли до кінця року вийти на 100% рівень готовності об’єктів по запланованих проєктах, - підсумував Віталій Загайний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.