Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:05:26

Зі скаргами - до міліцейського керівництва

10.10.2012   15:06

Управління МВС України в Чернігівській області постійно тримає в полі зору роботу щодо реалізації вимог Закону України "Про звернення громадян". Заходи, вжиті міськрайвідділами внутрішніх справ, галузевими службами та керівництвом УМВС, забезпечують належний рівень роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому.

Тільки за дев'ять місяців цього року загальна кількість таких звернень, що надійшли до органів та підрозділів міліції області, становила  15467, з яких 8565 побувала на особистому прийомі в міліцейських керівників різного рівня, з них близько півтисячі - на прийомі в керівництва обласного управління внутрішніх справ.

Серед питань, що порушують громадяни у своїх зверненнях, найчастіше соціально-побутові проблеми, повідомлення про скоєні злочини, в тому числі й про посадові, а також  з питань діяльності органів внутрішніх справ, щодо  дій  або бездіяльності працівників міліції тощо. Кількість колективних звернень до міліції з початку року становить 167.

З урахуванням кадрових змін начальником УМВС затверджено графік особистих прийомів громадян керівниками апарату Управління. В обласному управлінні міліції (проспект Перемоги, 74) прийом громадян області проводиться кожного дня (за винятком вихідних) з 15-ї до 18-ї години.

Щосереди веде прийом громадян начальник УМВС Олександр Григорович Михайлик, а його перший заступник Валерій Миколайович Костильов - щовівторка. Заступники начальника УМВС Едуард Миколайович Гребенюк та Олексій Вікторович Литвишко ведуть прийом громадян відповідно щопонеділка та щочетверга.

Також прийом громадян ведуть і керівники головних підрозділів УМВС. Зокрема, начальник слідчого управління Олександр Васильович Любарець приймає жителів області щочетверга, а щоп'ятниці кожен бажаючий може потрапити на прийом до начальника управління кадрового забезпечення Юрія Олександровича Лихошерста та начальника штабу Ігоря Григоровича Поплавського. Начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Олександр Іванович Силкін приймає громадян в приміщенні УБОЗ (вул. Щорса, 70) щовівторка. Години прийому цих керівників також з 15-00 до 18-00.

Для покращення стану взаємодії міліції з населенням у боротьбі з корупційними та іншими протиправними діями, забезпечення захисту прав і свобод громадян, а також з метою зміцнення законності в діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ у відділі документального  забезпечення УМВС України в Чернігівській області функціонує "телефон довіри" за номером 619-102. Кожен бажаючий сюди може телефонувати з 8-ї до 17-ї години.  Дзвінки приймає співробітник відділу. З усією інформацією, що надходить на цей "телефон довіри", знайомиться особисто начальник УМВС і контролює вжиття відповідних заходів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.