Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 06:35:56

Начальник УДАІ особисто екзаменував водіїв

09.11.2011   08:15

Начальник управління ДАІ обласної міліції дотримав свого слова, даного журналістам регіональних видань і телекомпаній тиждень тому, в ході своєї прес-конференції.

Минулого четверга, як і було обіцяно, Олександр Єршов під прицілами телевізійних і фотокамер особисто контролював хід іспитів на право керування транспортними засобами у Чернігівському ВРЕР.

Екзаменаційна зала урочисто відкритої цьогоріч споруди відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи містить 10 комп’ютеризованих робочих місць. За ними розташувалися дев’ятеро претендентів на високе звання водія. Це – так звані “повторники”, для яких перша спроба складання іспиту виявилася невдалою.

Керівник обласного підрозділу Державтоінспекції дає коротку настанову курсантам та бажає добрих оцінок. Принагідно він дає змогу журналістам впевнитись, що ніяке втручання у роботу комп’ютерної системи неможливе складе той, хто насправді має достатні знання. А вони, як свідчить досвід, у випускників різних автошкіл аж ніяк не однакові.

Розповідає Олександр ЄРШОВ, начальник УДАІ УМВС України в Чернігівській області: “На сьогоднішній день в Чернігівській області зареєстровано 66 автошкіл з яких тільки 48 пройшли акредитацію, 18 не пройшли і з 1 вересня припинена їх діяльність. У авто школах повинна бути відповідна матеріальна база, та відповідний рівень фахівців які навчають абітурієнтів на знання правил дорожнього руху. Є школи де рівень навчання дуже високий з яких приходять абітурієнти і здають з першого разу”.

Група, що перескладала іспит у присутності керівника ДАІ та численних журналістів, випущена явно не з такої автошколи. З дев’ятьох курсантів позитивну оцінку отримали тільки четверо. Чимале нервове напруження, витрати часу і грошей виявилися результативними менш як для половини претендентів.

Продемонстрована результативність навчання радувати не може і неодмінно потягне належні висновки, – зазначив керівник Управління ДАІ.

Курсанти, які впоралися з теоретичною частиною іспиту, одержали право сісти за кермо для демонстрації своїх практичних навичок. Водіння Олександр ЄРШОВ також приймав особисто. Однак це не збентежило курсантів: суворий екзаменатор визнав їх цілком вправними, як для новачків, і гідними одержання водійських посвідчень.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини