Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 16:28:49

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

25.10.2020   20:47Агенцiя

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

За даними опитування, щодо претендентів на посаду Чернігівського міського голови маємо наступні результати:
"ЗА" - Владислава Атрошенка проголосувало 85% від тих, хто взяв участь у голосуванні,
"ЗА" - Юрія Тарасовця — 3,5%
"ЗА" - Олександра Соколова — 3,4%
Решта кандидатів набрали менше 3% голосів


ЗА список місцевої організації партії до Чернігівської міської ради проголосувало:

РІДНИЙ ДІМ – 68,5%
Слуга Народу – 7.2%
Наш Край – 5,5%
Європейська Солідарність- 5,3%
Опозиційна Платформа за Життя 5%
Батьківщина 3%

Решта місцевих організацій партій набрали менше 3% голосів виборців в місті.

Екзит-пол провів Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців». Опитування проводилося  на виході з виборчих дільниць, методом особистого інтерв’ю (face-to-face), враховуючи всі карантинні вимоги. Виборець відповідав на два питання волонтера, щодо підтримки кандидата на посаду Чернігівського міського голови та місцевої організації партії, що висунула список кандидатів в депутати до Чернігівської міської ради.
Досяжність опитування — 81%. Похибка становить 2,5%

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини