Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області
Олександр Ломако розповів про те, як тривають вибори в Чернігові. Отже, о 12.00 проголосувало 15-17% виборців. На думку політичної партії "Рідний дім", своїм правом на цих перегонах скористаються 40% виборців.
На деяких дільницях створюються черги. Про те, щоби виборцям було комфортно, повинні подбати працівники дільниць.
Також є недопрацювання і помилки в роботі міської територіальної комісії. Зокрема, були переплутані бюлетені, котрі надійшли на дільниці – дві в Новозаводському й одну в Деснянському районах Чернігова. Але, як сказав Олександр Ломако, бюлетені дійсні, з правильними номерами дільниць, округів та мокрими печатками. Єдине, що постраждають депутати в списках. Але бюлетені можна зараховувати, хоч і без кандидатур кандидатів. Це буде справедливо. Адже виборчий закон новий і до нього ще не звикли.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.