Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 08:02:59

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH

28.09.2020   11:41Агенцiя

25 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів в режимі онлайн зустріч по обговоренню можливих напрямів співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках нового проєкту у сферах надання медичних та соціальних послуг, діяльності центрів надання адміністративних послуг задля сталого розвитку громад.

Від обласної державної адміністрації у зустрічі взяли участь також заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко, керівники Департаментів розвитку економіки та сільського господарства, соціального захисту населення, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.         

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH представляв проєктний директор GIZ Майк МАТТЕС, а також відповідальні з планування проєктної діяльності GIZ та консультанти.

Сторони обговорили широке коло питань щодо діяльності мережі центрів надання адміністративних послуг, надання медичних та соціальних послуг,  досягнення належної якості та доступності зазначених послуг, підвищення спроможності соціальних інституцій та  висловили зацікавленість у співпраці в рамках нового проєкту.

Відділ зовнішніх зносин, ЗЕД та міжрегіонального співробітництва Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини