Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 07:45:25

На вибори Держдуми Росія відкриє в Україні 9 виборчих дільниць. До Чернігова буде організовано доставку виборчих урн

08.11.2011   14:13Агенцiя

Росія має намір відкрити в Україні дев’ять виборчих дільниць на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Росії, які пройдуть 4 грудня. Про це повідомила прес-секретар посольства Росії в Києві Олена Хоменко.

Так, з її слів, попередньо вирішено, що виборчі дільниці буде відкрито в консульському відділі в Києві на вулиці Кутузова, 8, а також у приміщеннях генеральних консульств у Харкові, Одесі, Львові й Сімферополі.

Крім того, відповідно до повідомлення генконсульства Росії в Сімферополі, виборчі дільниці будуть відкриті у Севастополі на площі Ушакова, 1, у Феодосії (Крим) на вулиці Куйбишева, 21, у селищах Кача й Гвардійське (Крим) у місцевих будинках офіцерів. Всі вони працюватимуть з 08:00 до 20:00.

У Криму в рамках виборчої дільниці в Сімферополі будуть організовані чотири виїзні пункти голосування: у Джанкої (вул. Леніна, 45/2, Палац культури), Євпаторії (проспект Перемоги, 19), Керчі (Керч, вул. Карла Маркса, 16Б) і Ялті (вул. Севастопольська, 12/43, санаторій “Ялта”). Вони будуть працювати з 11:00 до 14:00. Посольство має намір також організувати доставку виборчих урн (виїзних) у Чернігів і Черкаси.

Відповідно до повідомлення Центральної виборчої комісії Росії, до виборів Держдуми 4 грудня допущені партії “Єдина Росія”, Комуністична партія Росії, Ліберально-демократична партія Росії, “Яблуко”, “Патріоти Росії”, “Справедлива Росія” і “Правое дело”.

Партію “Єдина Росія” зараз очолює прем’єр-міністр Росії Володимир Путін, а на виборах її список очолить президент Росії Дмитро Медведєв.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.