На вибори Держдуми Росія відкриє в Україні 9 виборчих дільниць. До Чернігова буде організовано доставку виборчих урн
Росія має намір відкрити в Україні дев’ять виборчих дільниць на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Росії, які пройдуть 4 грудня. Про це повідомила прес-секретар посольства Росії в Києві Олена Хоменко.
Так, з її слів, попередньо вирішено, що виборчі дільниці буде відкрито в консульському відділі в Києві на вулиці Кутузова, 8, а також у приміщеннях генеральних консульств у Харкові, Одесі, Львові й Сімферополі.
Крім того, відповідно до повідомлення генконсульства Росії в Сімферополі, виборчі дільниці будуть відкриті у Севастополі на площі Ушакова, 1, у Феодосії (Крим) на вулиці Куйбишева, 21, у селищах Кача й Гвардійське (Крим) у місцевих будинках офіцерів. Всі вони працюватимуть з 08:00 до 20:00.
У Криму в рамках виборчої дільниці в Сімферополі будуть організовані чотири виїзні пункти голосування: у Джанкої (вул. Леніна, 45/2, Палац культури), Євпаторії (проспект Перемоги, 19), Керчі (Керч, вул. Карла Маркса, 16Б) і Ялті (вул. Севастопольська, 12/43, санаторій “Ялта”). Вони будуть працювати з 11:00 до 14:00. Посольство має намір також організувати доставку виборчих урн (виїзних) у Чернігів і Черкаси.
Відповідно до повідомлення Центральної виборчої комісії Росії, до виборів Держдуми 4 грудня допущені партії “Єдина Росія”, Комуністична партія Росії, Ліберально-демократична партія Росії, “Яблуко”, “Патріоти Росії”, “Справедлива Росія” і “Правое дело”.
Партію “Єдина Росія” зараз очолює прем’єр-міністр Росії Володимир Путін, а на виборах її список очолить президент Росії Дмитро Медведєв.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.