Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 00:32:23

За позовами прокурорів на користь держави стягнуто понад 100 мільйонів гривень

04.10.2012   15:48Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан виконання представницьких повноважень щодо захисту інтересів держави.

Як зазначила колегія, сума відшкодованих коштів на користь держави за позовами прокурорів зростає. Зокрема, з початку року вже стягнуто 115 млн. грн., з них до бюджету 27 млн. грн.

Поряд з цим, у сфері представницької діяльності залишаються питання, які потребують постійної уваги прокурорів. Передусім – це позовна робота по наповненню бюджету, у сфері державних закупівель, державної та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища, у – земельних відносин.

Колегією звернуто особливу увагу на важливість змін, внесених до Закону України “Про прокуратуру” від 18 вересня поточного року, які сприятимуть більш ефективному виконанню поставлених Генеральною прокуратурою України завдань щодо захисту інтересів держави від неправомірних посягань.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини