Основні причини смертності від побутового травматизму. ДОВІДКА
Упродовж січня-вересня п.р. в області 947 осіб загинули від отриманих травм, з них – 99,5% від побутових.
Найбільше смертей трапилося в результаті навмисних самоушкоджень. Від цієї причини загинули 283 особи (29,9% загальної кількості загиблих у побуті), що на 1,8% більше, ніж рік тому.
Друге місце посідають випадкові отруєння алкоголем (131 особа, або 13,8%), кількість яких, порівняно із січнем-вереснем 2010 року, зменшилася на 22%.
Третє місце за кількістю загиблих належить нещасним випадкам, пов язаних із транспортом, під час яких загинуло 104 особи (на 3,7% менше, ніж рік тому). Серед загиблих жертв ДТП майже 40% становили пішоходи.
Наступні – випадки ушкодження з невизначеним наміром (80 загиблих проти 96 минулого року).
Значна кількість загиблих припадала на випадкові утоплення – 79, це менше на 27,5%, ніж рік тому.
У той же час збільшилася на 17,5% кількість смертей внаслідок нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум я (67 осіб).
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.