Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 10:03:13

О.Соколов запропонував вирішити проблему приватизації житла у гуртожитках

29.09.2012   22:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов запропонував варіант вирішення проблеми приватизації житла мешканцями гуртожитків, що входять до статутного фонду підприємств і власники яких не погоджуються з передачею цих гуртожитків у комунальну власність міста.

Про це О.Соколов сказав під час засідання чергової сесії міської ради. Такою стала реакція на звернення мешканців гуртожитків, які зібралися на акцію перед приміщенням міської ради.

Міський голова пояснив, що міська рада підтримувала і раніше справедливе прагнення мешканців гуртожитків приватизувати житло, в якому вони проживають. Приміром, питання стосовно передачі у комунальну власність гуртожитків по вул. Полуботка, 120 і Рокоссовського, 6-а, що належать ВАТ “Чернігівоблбуд”, розглядалося навіть у Верховному Суді, проте рішення було на користь власника підприємства, до статутного фонду якого увійшли ці гуртожитки.

О.Соколов зазначив, що сьогодні звернувся до членів виконкому розглянути заяви мешканців гуртожитків та надати їм право на приватизацію. Його пропозицію підтримано.

“Усі повинні мати однакові права, у тому числі і на приватизацію”, – сказав міський голова. Він додав, що у разі надходження заяв, буде проведено позачергове засідання виконкому.

“Треба надати людям можливість приватизувати житло. Можливо, це буде прецедент в Україні”, – зауважив О.Соколов.

Всього у Чернігові 13 гуртожитків, що увійшли до статутного фонду підприємств, і мешканці яких через небажання власників не можуть приватизувати своє житло. Натомість власники гуртожитків вимагають укладати угоди на сплату орендної плати, що є вищою від сплати житлово-комунальних послуг, або навіть виселяють людей з їхнього житла.

Ірина Синельник

 PR

Останні новини Чернігівщини

Геннадій Обушний представив свій науково-фантастичний роман

Геннадій Обушний представив свій науково-фантастичний роман 10:01

Про етику освоєння космосу та майбутні взаємовідносини з інопланетними цивілізаціями говорили у бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Тут пройшла презентація науково-фантастичного роману Геннадія Обушного «Екст».

В оперативному командуванні

В оперативному командуванні "Північ" танкісти 1 окремої танкової Сіверської бригади отримали оновлену їдальню 09:37

Борщ зі сметаною, суп гороховий з копченостями, каша з куркою або ж макарони з м’ясом, два види салати, персики, печиво, шоколад та сік – таким обідом годували танкістів в оновленій їдальні у Гончарівську.

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин 09:20

Серед проєктів Бюджету участі, які перемогли в загальноміському голосуванні минулого року і реалізуються в 2020, є соціальний проєкт "Чіпування домашніх і безпритульних тварин".

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом 09:11

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, профінансувало та безкоштовно відвантажило медичне обладнання для 11 медичних закладів Чернігова та області.