Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:31:33

О.Соколов запропонував вирішити проблему приватизації житла у гуртожитках

29.09.2012   22:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов запропонував варіант вирішення проблеми приватизації житла мешканцями гуртожитків, що входять до статутного фонду підприємств і власники яких не погоджуються з передачею цих гуртожитків у комунальну власність міста.

Про це О.Соколов сказав під час засідання чергової сесії міської ради. Такою стала реакція на звернення мешканців гуртожитків, які зібралися на акцію перед приміщенням міської ради.

Міський голова пояснив, що міська рада підтримувала і раніше справедливе прагнення мешканців гуртожитків приватизувати житло, в якому вони проживають. Приміром, питання стосовно передачі у комунальну власність гуртожитків по вул. Полуботка, 120 і Рокоссовського, 6-а, що належать ВАТ “Чернігівоблбуд”, розглядалося навіть у Верховному Суді, проте рішення було на користь власника підприємства, до статутного фонду якого увійшли ці гуртожитки.

О.Соколов зазначив, що сьогодні звернувся до членів виконкому розглянути заяви мешканців гуртожитків та надати їм право на приватизацію. Його пропозицію підтримано.

“Усі повинні мати однакові права, у тому числі і на приватизацію”, – сказав міський голова. Він додав, що у разі надходження заяв, буде проведено позачергове засідання виконкому.

“Треба надати людям можливість приватизувати житло. Можливо, це буде прецедент в Україні”, – зауважив О.Соколов.

Всього у Чернігові 13 гуртожитків, що увійшли до статутного фонду підприємств, і мешканці яких через небажання власників не можуть приватизувати своє житло. Натомість власники гуртожитків вимагають укладати угоди на сплату орендної плати, що є вищою від сплати житлово-комунальних послуг, або навіть виселяють людей з їхнього житла.

Ірина Синельник

 PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ