Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 16:05:22

Чернігівська облрада не розглядатиме "мовне" питання

28.09.2012   16:17Агенцiя

Депутати Чернігівської обласної ради виключили з порядку денного 10-ї сесії питання про мову.

"Голосуючи за зняття цього питання з порядку денного, ми підтверджуємо, що Конституція в Україні діє, і єдиною державною мовою в країні є українська", - зазначив голова облради Анатолій Мельник.

Питання "Про затвердження єдиної державної мови на території Чернігівської області - української" було включене до проекту порядку денного сесії, розданого депутатам і журналістам. Зняти його з розгляду, пославшись на Конституцію, запропонував голова облради. Більшість із майже 80 присутніх депутатів його підтримали, 17 проголосували проти, 1 - утримався.

Як повідомляв УКРІНФОРМ 21 вересня депутати Донецької міськради на черговій сесії ухвалили рішення про реалізацію Закону України "Про засади державної мовної політики" у Донецьку, затвердивши таким чином регіональний статус російської мови в цьому обласному центрі. За ухвалення цього рішення проголосували 62 із 65 депутатів, що зареєструвалися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.