В Чернігівській міській раді створено депутатську групу "Рідний дім"
Про це під час пленарного засідання оголосила депутатка Регіна Гусак.
До складу групи увійшли Наталія Хольченкова, Василь Білогура, Вікторія Овчаренко, В‘ячеслав Летута, Сергій Кириєнко, Володимир Коваленко та Регіна Гусак.
Як говориться в заяві про створення групи, за останні 4,5 роки в Чернігові відбулися яскраві та кардинальні зміни, які високо цінують чернігівці, гості міста, а також різноманітні рейтингові агенства.
Зокрема, в щорічному муніципальному опитуванні Чернігів піднявся з 20-го місця за результатами 2015 року на 2-3 місця за підсумками 2019-го. Це - об‘єктивний результат роботи команди міського голови, для якої слова - завжди означає діло.
Мета групи «Рідний дім» – продовження розвитку Чернігова та підтримка курсу, який проводиться Владиславом Атрошенком спільно з командою у виконавчих органах влади та депутатським корпусом.
Під час виступу, Регіна Нусак заявила, що міжфракційна група відкрита для приєднання інших депутатів, які підтримують озвучені цілі та принципи.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.