Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 12:33:43

Раїса Богатирьова взяла участь в урочистому відкритті міського центру малоінвазивної хірургії та лазерних методів лікування ока

28.09.2012   08:15

Під час робочої поїздки до Чернігівської області Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова відвідала чернігівську міську лікарню №2, де взяла участь в урочистому відкритті міського центру малоінвазивної хірургії та лазерних методів лікування ока.

Центр створено у чотирьохмісячний термін за ініціативою головного офтальмолога МОЗ України, професора Сергія Рикова на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової.

Він оснащений сучасним медичним обладнанням, на якому проводитимуться сучасні дослідження захворювань ока дорослим та дітям, а також виконуватимуться сучасні оперативні втручання по заміні кришталика, глаукомі тощо.

Після відкриття центру Раїса Богатирьова ознайомилася з роботою, матеріально-технічною базою та перспективами розвитку лікарні.

Під час перебування у Чернігівській міській лікарні №2 Віце-прем'єр-міністр України - Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова взяла участь у нараді з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів області на тему „Про стан надання медичної допомоги хворим із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями”.

Раїса Богатирьова зазначила: щоб профілактика не залишалася лише декларацією, планується створення реальних структур щодо профілактики і контролю над захворюваннями.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини