Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:29:18

Оксана Продан: “20 років ми захищалися, тепер йдемо атакувати!”

27.09.2012   16:53Агенцiя

У середу, 26 вересня у Чернігові з робочим візитом перебувала голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”, кандидат в народні депутати від партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан.

Громадська діяльність пані Оксани добре відома українцям по 2010 року – саме вона очолила “Податковий майдан” і разом з іншими активістами домоглася збереження спрощеної системи оподаткування.

Оксана Продан – четвертий номер у списку політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. До речі, партія УДАР – це єдина політична сила, де у першій п’ятірці списку є представники малого та середнього бізнесу.

Під час прес-конференції Оксана Продан розповіла журналістам про завдання, які ставить перед собою партія “УДАР”. Найважливішим серед усіх завдань, на її думку, є подолання корупції в Україні. І саме вибір достойного та відповідального парламенту – це справжній шанс змінити життя на краще.

На думку керівника об’єднання “Фортеця”, в боротьбі з корупцією в першу чергу потрібно відмінити довідки. “Довідки в Україні придумали чиновники, які хочуть, щоб ми за них платили, – наголосила Оксана Петрівна. – Що це таке, коли пенсіонер, аби отримати державну пенсію, повинен принести довідки з міліції, з ЖЕКу? Чиновники мають усю цю інформацію, але посилають нас один до одного, тому що ми платимо за довідки. Ми з вами маємо перестати ходити за довідками, адже держава і так усе про нас знає”.

Довідки, штрафи за невчасне подання звітності, штрафи за помилки в звітності – це безглузді речі. Неможна штрафувати за помилку в звіті, якщо податок сплачений в повній мірі. “Потрібно змінювати систему і для цього ми йдемо у владу”, – сказала Оксана Продан.

На її думку, потрібно брати досвід європейських країн, де -малий і середній бізнес називають “креативним класом”. “В Україні ж ведеться абсурдна і цілеспрямована боротьба проти малого та середнього бізнесу”, – зауважила Оксана Продан. Кількість податків та звітності має бути не 25 податків та більше ста платежів на рік, а меншою. Наприклад, партія “УДАР” пропонує зробити сім податків, які будуть простішими в управлінні, але достатніми для наповнення бюджету країни.

Щодо виборів та їх результатів, то представниця “УДАРу” переконана, що її політична сила набере 70 “штиків” і вже з першого дня роботи нового парламенту буде працювати для українського народу. “Ми 20 років захищалися, а тому йдемо у владу не захищатися, а атакувати”, – наголосила Оксана Продан.

PR

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини