Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:03:08

Чернігівські освітяни співпрацюють із колегами з міст-побратимів

27.09.2012   14:21

Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Олег Шеремет

Олег Шеремет

“На День міста до нас прибули офіційні делегації від багатьох міст-побратимів. Крім участі безпосередньо в святкових заходах, ми плідно поспілкувалися з приводу подальшого розвитку наших дружніх відносин, ” – розповів О. Шеремет. Зокрема, його, як куратора сфери освіти, зацікавило розширення співпраці між освітянами. Гарним прикладом дружніх зв’язків між навчальними закладами є багаторічне партнерство школи №2 міста Чернігова й гімназії №11 польського міста Тарнобжега.

Обмін дитячими делегаціями, сучасними методичними розробками, участь у міжнародних молодіжних таборах – це ті успішні напрацювання, які вдалося втілити в життя.

Хороші відносини склалися з колегами із російських Митіщ, проведено три цікаві відеоконференції. “Нас запросили побачити нову митіщинську школу, збудовану за найкращими технологіями, де створено всі умови для всебічного розвитку дітей”, – ділиться планами О. Шеремет.

У найближчій перспективі – участь у міжнародній конференції в чеському Градець-Кралове. Взаємообмін сучасними педагогічними і методичними доробками має стати запорукою прогресивного розвитку освіти в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.