Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:12:59

Актуальні питання роботи обласного відділення Фонду розглянуто на черговому засіданні правління

27.09.2012   10:18Агенцiя

26 вересня поточного року у м. Чернігові, відбулося чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто низку актуальних питань.

Членом правління, заступником голови правління обласного відділення Фонду від представників держави обрано Шанойла Олександра Михайловича, заступника голови обласної державної адміністрації.

При розгляді питань порядку денного засідання, зокрема, зазначалося, що станом на 1 липня 2012 року в обласному відділенні Фонду на обліку перебуває 26218 страхувальників, що на 105 більше, ніж на початок року (26113), в тому числі 920 добровільно застрахованих осіб.

Доходна частина бюджету обласного відділення за даними зведеного фінансового звіту за I півріччя поточного року без урахування від'ємного результату виконання бюджету за минулий рік (2768 тис. грн.) становить 2901 тис. грн. при плані 2141 тис. грн., а саме: часткова плата за путівки - 1982 тис. грн. та інші надходження - 919 тис. грн. Витратна частина бюджету склала 70445 тис. грн., зокрема: допомога по тимчасовій непрацездатності - 38744 тис. грн., допомога по вагітності та пологах - 14855 тис. грн., допомога на поховання - 442 тис. грн., на виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 444 тис. грн.

На оздоровлення дітей у 2012 році направлено 7,3 млн. грн. Головним завданням цьогорічної  кампанії було збільшення кількості оздоровлених дітей. Це завдання виконано - оздоровлено 8710 дітей, що  більше, ніж у минулому році (8 636 дітей).
Вже розпочато підготовку до нового оздоровчого сезону. На засіданні правління погоджено програму оздоровлення дітей обласного відділення Фонду на 2013 рік. Метою програми є розвиток і вдосконалення системи оздоровлення дітей, об'єднання зусиль Фонду, дитячих закладів, страхувальників та застрахованих осіб у питаннях покращення якості надання послуг з оздоровлення, збільшення кількості оздоровлених дітей, зниження рівня їх захворюваності, зменшення витрат на виплату допомоги по догляду за хворою дитиною.

Заходами програми передбачено визначення переліку дитячих закладів оздоровлення області, які будуть фінансуватись за рахунок коштів Фонду, планування роботи з часткового фінансування оздоровлення дітей, забезпечення підготовки та проведення конкурсних торгів із закупівлі путівок за повну вартість.

Засідання провів заступник голови правління М.А.Богдан.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини