Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 13:45:23

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

28.05.2020   10:08Агенцiя

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Відповідне розпорядження про призначення підписав Президент України Володимир Зеленський 25 травня.

У офіційному заході взяли участь народні депутати України Максим Зуєв та Олег Семінський.

Андрій Прокопенко зазначив, що новий керівник Городнянської РДА має значний досвід роботи в органах влади, побажав йому успіхів та ефективного розвитку району.
- Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити економічний розвиток та добробут Городнянщини, - підкреслив голова Чернігівської ОДА.

Денис Камко народився 25 жовтня 1986 року у місті Городня Чернігівської області. Має дві вищі освіти – педагогічну та юридичну. З 2012 року працював на різних посадах в органах влади Городнянського району. З квітня 2018 року і до призначення на посаду працював спеціалістом І категорії юристом юридичного відділу  Городнянської міської ради.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.