Чернігівські кладовища закриті для відвідувань
На вимогу Головного санітарного лікаря України та відповідно до прийнятого 23 квітня рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій аналогічна міська комісія також прийняла рішення про закриття кладовищ у м. Чернігові.
Рішення набирає чинності невідкладно і діятиме до того часу, поки не буде відмінене наступним рішенням комісії.
Доступ на кладовища в цей період буде тільки для здійснення поховання померлих, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил.
Церковні служби у кладовищенському храмі в цей період будуть проводитися, але без присутності прихожан.
Довідково: всього в Чернігові 12 кладовищ, серед яких міське кладовище «Яцево» - найбільше. Там майже 107 тисяч поховань, воно є одним з найбільших діючих кладовищ в Україні. Минулого року за два поминальних дні його відвідало близько 270 тисяч людей.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.