Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 06:58:34

Чернігів на перехресті демократії

22.09.2012   08:49

21 вересня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася презентація фотографій з міжнародного молодіжного обміну «На перехресті демократії», що проходив 15-25 липня 2012 р. поблизу м. Венстпілс, Латвія.

Ці світлини підіймають питання демократичних цінностей, прав людини та їх  розуміння молодим поколінням країн ЄС та СНД.

В ході молодіжного обміну серед мальовничої зелені, на березі одного з найбільших озер Латвії, розгорталися гарячі дискусії та непередбачувані рольові ігри.  Теми демократії, прав людини та участі молоді в житті громади обговорювалися з представниками центральної та місцевої влади, програвалися під час інтерактивних вправ та згодом  з’являлися на папері у вигляді кольорових та чорно-білих фотографій.
Результатом проекту стала фотовиставка, яку учасники організували самостійно в Мистецько-культурному центрі Угале, Латвія. Вона отримала назву на честь самого проекту «On the Crossroads of Democratization». Так 30 молодих людей з 6 країн бачать демократію та її складові (або ж абсолютно недемократичні елементи), а також активну участь молоді в громадському житті.

Сьогодні ця виставка  знов об’єднала Росію,Чехію, Вірменію, Естонію, Україну та Латвію, адже учасники привезли її з собою до своїх міст у свої країни та запрошують вас до діалогу, обговорити такі різні та такі схожі проблеми демократії, прав людини та участі молоді в своїх громадах.

Проект реалізовується за підтримки програми «Молодь в дії» Європейської Комісії. Програма “Молодь в дії” – це програма, що надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки Програми “Молодь в дії” молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини