Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 11:10:38

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Борзнянської РДА Ларису Осадчук

24.03.2020   08:13Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко сьогодні, 23 березня, представив колективу Борзнянського району нову очільницю райдержадміністрації – Ларису Осадчук.

Андрій Прокопенко привітав новопризначену голову РДА, побажав успіхів на новій відповідальній посаді та висловив переконання, що професійний та життєвий досвід Лариси Осадчук дозволять ефективно розвивати довірений їй район.

Він запевнив, що з боку облдержадміністрації Борзнянська РДА завжди може розраховувати на підтримку ініціатив та розвиткових проєктів.

Голова ОДА, озвучивши першочергові завдання для нового керівника, зробив акцент на необхідності розвивати економіку району. Під постійною увагою має бути покращення якості життя людей, надання доступних адміністративних та соціальних послуг, якісне медобслуговування та освітні послуги. Влада має бути відкритою і прозорою, орієнтованою для вирішення питань жителів району.

Зважаючи на нинішню ситуацію з поширенням світом і Україною коронавірусної інфекції, Андрій Прокопенко наголосив на вжитті в районі максимальних превентивних заходів, щоб мінімізувати можливості для поширення цього захворювання.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини