На окрузі Рибакова відремонтують доріг на 77 мільйонів
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 12 вересня за результатами тендеру уклала низку угод на проведення поточного ремонту доріг на загальну суму 76,76 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель"
Зокрема планують відремонтувати ділянки загальною довжиною близько 54 км на чотирьох дорогах:
24,35 км траси Т-25-12 Ріпки - Городня - Щорс - Корюківка - Семенівка
10 км траси Т-25-36 Корюківка - Сахутівка - Мена
9,40 км траси Корюківка - Гуринівка - Бреч
10 км траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на м.Гомель)
Ремонт фінансують за рахунок держбюджету та кредитні кошти. Завершити роботи на перших трьох дорогах повинні до 1 квітня 2013 р., на міжнародній М-01 до кінця наступного року.
Корюківський район Чернігівської області належить до 207-го виборчого округу. За ним балотується чинний народний депутат України Ігор Рибаков, голова провладної депутатської фракції "Реформи заради майбутнього", в яку входить 19 колишніх членів фракцій БЮТ та НСНУ.
Раніше на окрузі Рибакова було замовлено ремонт кількох шкіл вартістю 18,35 млн грн.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.