Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:40:55

Валерій Дубіль разом з городянами зупинив будівельні роботи на місці зведення незаконної автозаправки в Чернігові

18.09.2012   15:01Агенцiя

Жителі вулиці Шевченка вже понад два місяці протестують проти незаконної забудови за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-б.

Валерій Дубіль  разом з городянами зупинив будівельні роботи на місці зведення незаконної автозаправ

Валерій Дубіль разом з городянами зупинив будівельні роботи на місці зведення незаконної автозаправ

 Автозаправку будують  з порушенням норм безпеки, поряд  з багатоповерхівкою. Мешканці будинку  не хочуть стати заручниками вибухонебезпечного об’єкта.

Не дочекавшись допомоги від міської влади, люди звернулися до  народного депутата України  Валерія Дубіля. На його вимогу було проведено прокурорську перевірку, в результаті якої було вирішено припинити будівництво автозаправки.

Та, незважаючи на заборону, будівельні роботи тривали. На місці  майбутньої заправки почалося прокладання  комунікацій – кабелів та водогону.

Замовники незаконного об’єкта  поводили себе досить зухвало тому, що відчували сильну підтримку корумпованих місцевих владців.

Сьогодні людям терпець  увірвався: вранці 18 вересня разом  з Валерієм Дубілем та представниками правоохоронних органів городяни прийшли на будівельний майданчик і зупинили будівельні роботи.

О 12 годині 18 вересня місцеві  жителі розпочали безтермінове пікетування  будівлі міської ради. Вони вимагають  покласти край незаконній забудові. Вони вимагають, щоб Олександр Соколов  відповів за свої антинародні дії.

Джерело: Офіційний сайт Валерія Дубіля

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.