Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 12:17:37

На Чернігівщині посилюють боротьбу з нелегальними автозаправками

28.12.2019   13:38Агенцiя

Олексій Гончарук доручив головам ОДА невідкладно опрацювати план дій з припинення нелегальної діяльності АЗС. Про це говорили 27 грудня на всеукраїнській селекторній нараді.

– АЗС або мають працювати легально, з ліцензіями, або піти з ринку, – наголосив Прем’єр-міністр.

Представники з областей ділились досвідом та проблемними моментами, як на практиці в рамках чинного законодавства здійснювати ліквідацію нелегальних автозаправних станцій, у тому числі проводити їх демонтаж, щоб запобігти відновленню роботи таких АЗС.

Олексій Гончарук доручив керівництву Державної фіскальної служби співпрацювати з облдержадміністраціями, надавати ґрунтовні роз’яснення членам міжвідомчих робочих груп, як діяти у правовому полі.

До речі, в Чернігівській області робоча група з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами діє вже два місяці. За цей час із незаконного обігу вилучено 43 тонни паливно-мастильних матеріалів вартістю більш ніж 1,1 мільйона гривень та обладнання АЗС на мільйон гривень. Як триває ця робота і як її вдосконалити - обговорили в облдержадміністрації на засіданні робочої групи  під голосуванням голови ОДА Андрія Прокопенко 20 грудня.

Читати також: Андрій Прокопенко: Маємо припинити нелегальний обіг нафтопродуктів та пального на Чернігівщині

На селекторній нараді Олексій Гончарук також зупинився на зниженні вартості платіжок на централізоване опалення та гарячу воду. Нагадаємо, Президент України та Уряд ініціювали перегляд платіжок теплопостачальними підприємствами задля оплати домогосподарствами справедливої вартості опалення та гарячої води.

Чернігівська ОДА вже домовилася з теплопостачальними підприємствами області про перерахунок платіжок із січня наступного року, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини