Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 18:55:26

Наведені журналістами факти перевірено

05.11.2011   11:02

У вересні поточного року місцевою пресою була поширена інформація щодо фактів порушення правил благоустрою території міста.

Прокуратурою наведені факти перевірено.

Дійсно, з початку року Чернігівським міськвідділом УМВС України в Чернігівській області виявлено ряд порушень адміністративного законодавства внаслідок розмалювання стін будинків, парканів та інших громадських місць фарбою з аерозольних балончиків. В результаті співробітниками міліції було складено 5 протоколів.

У зв’язку з тим, що більшість порушників на час затримання не досягли віку, з якого постає адміністративна відповідальність, протоколи складено на їх батьків за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Останній факт зафіксовано 8 вересня. До адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів) було притягнуто 20-річного мешканця Чернігова.

В ході проведеної перевірки батьками неповнолітніх фасади будинків та інших громадських місць, де встановлені порушення, відновлено.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини