Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 11:33:57

Наведені журналістами факти перевірено

05.11.2011   11:02

У вересні поточного року місцевою пресою була поширена інформація щодо фактів порушення правил благоустрою території міста.

Прокуратурою наведені факти перевірено.

Дійсно, з початку року Чернігівським міськвідділом УМВС України в Чернігівській області виявлено ряд порушень адміністративного законодавства внаслідок розмалювання стін будинків, парканів та інших громадських місць фарбою з аерозольних балончиків. В результаті співробітниками міліції було складено 5 протоколів.

У зв’язку з тим, що більшість порушників на час затримання не досягли віку, з якого постає адміністративна відповідальність, протоколи складено на їх батьків за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Останній факт зафіксовано 8 вересня. До адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів) було притягнуто 20-річного мешканця Чернігова.

В ході проведеної перевірки батьками неповнолітніх фасади будинків та інших громадських місць, де встановлені порушення, відновлено.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.