Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 травня, 03:00:17

Про соціальну підтримку дітей міста Чернігова

05.11.2011   10:50Агенцiя

Турбота про здоров’я дітей є чи не основним показником ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Тому головне завдання, яке ставлять перед собою виконавчі органи Чернігівської міської ради сьогодні – це ефективне поєднання зусиль органів влади, підприємств та установ міста щодо організації оздоровлення дітей з метою покращення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення, і перш за все дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За даними головного управління статистики у Чернігівській області сьогодні в місті проживає близько 23,5 тисяч дітей шкільного віку.

Значну частину з цих дітей складає учнівська молодь соціально-уразливих категорій, зокрема: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – оздоровлено 300 осіб; діти-інваліди – 256; постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 780; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 1200; діти, які перебувають на диспансерному обліку – 529; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 12, а також обдарована та талановита учнівська молодь – 1009.

Працювали 34 пришкільних табори, де фактично оздоровилися 1723 дитини. Першочергово зараховувалися у пришкільні табори учні пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, діти з малозабезпечених сімей, діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Всього у пришкільних таборах відпочили 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 60 дітей-інвалідів, 344 дитини з малозабезпечених сімей.

Одним з головних напрямків роботи є робота з багатодітними сім’ями міста.

Сьогодні в місті понад 600 багатодітних сімей. Станом на 1 листопада цього року 590 сімей (1154 дитини) вже отримали посвідчення батьків багатодітної сім’ї. 348 сімей отримали п’ятидесятивідсоткову знижку на оплату за користування житлом, 509 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку на плату за користування комунальними послугами, 276 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку абонентної плати за користування квартирним телефоном.

Протягом поточного року понад 260 сімей отримали гуманітарну допомогу (одяг, взуття, канцелярське приладдя тощо).


За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.