Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:11:03

Про соціальну підтримку дітей міста Чернігова

05.11.2011   10:50Агенцiя

Турбота про здоров’я дітей є чи не основним показником ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Тому головне завдання, яке ставлять перед собою виконавчі органи Чернігівської міської ради сьогодні – це ефективне поєднання зусиль органів влади, підприємств та установ міста щодо організації оздоровлення дітей з метою покращення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення, і перш за все дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За даними головного управління статистики у Чернігівській області сьогодні в місті проживає близько 23,5 тисяч дітей шкільного віку.

Значну частину з цих дітей складає учнівська молодь соціально-уразливих категорій, зокрема: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – оздоровлено 300 осіб; діти-інваліди – 256; постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 780; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 1200; діти, які перебувають на диспансерному обліку – 529; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 12, а також обдарована та талановита учнівська молодь – 1009.

Працювали 34 пришкільних табори, де фактично оздоровилися 1723 дитини. Першочергово зараховувалися у пришкільні табори учні пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, діти з малозабезпечених сімей, діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Всього у пришкільних таборах відпочили 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 60 дітей-інвалідів, 344 дитини з малозабезпечених сімей.

Одним з головних напрямків роботи є робота з багатодітними сім’ями міста.

Сьогодні в місті понад 600 багатодітних сімей. Станом на 1 листопада цього року 590 сімей (1154 дитини) вже отримали посвідчення батьків багатодітної сім’ї. 348 сімей отримали п’ятидесятивідсоткову знижку на оплату за користування житлом, 509 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку на плату за користування комунальними послугами, 276 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку абонентної плати за користування квартирним телефоном.

Протягом поточного року понад 260 сімей отримали гуманітарну допомогу (одяг, взуття, канцелярське приладдя тощо).


За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини