Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 17:15:19

Конкурс "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”

10.09.2012   11:18Агенцiя

Асоціація "Центр Європейської Співпраці" (Польща) спільно громадською організацією "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень" (Україна) оголошують конкурс для вчителів середніх навчальних закладів та представників НДО для участі в циклі семінарів з опанування методики та досвіду викладання громадянської освіти на прикладі освітніх закладів Польщі.

руки

руки

Конкурс проходить в рамках проекту "Ми - громадяни. Ми – європейці. Формування громадянської позиції у молоді в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Загальна мета проекту є поширення серед молодих українців демократичних цінностей та навичок успішної громадської активності. Досягнення цієї мети очікується через розробку та впровадження до української освітньої системи програм громадянської освіти, а також навчання групи тренерів для підготовки викладачів та курсів громадянської освіти серед учителів в Київській, Полтавській та Чернігівській областях.

Планується відібрати по 6 представників від Київської, Полтавської та Чернігівської областей. Для учасників буду запропоновані 2 семінари з розвитку громадянської освіти в м. Чернігові, а також ознайомчі візити до Польщі (Краків, Вроцлав) з метою вивчення позитивного досвіду запровадження громадянської освіти в школах. Тривалість проекту вересень-листопад 2012 року. Перший семінар буде проведений орієнтовно 27-29 вересня поточного року.

До участі в семінарі запрошуються вчителі шкіл та члени громадських організацій з Київської, Полтавської та Чернігівської областей, які:
- викладають суспільні та гуманітарні дисципліни, пов’язані з громадянською освітою в школах, чи реалізовують проекти аналогічного спрямування в громадських організаціях;
- засвідчення досвіду активного громадського життя;
- готовність долучитися до розробки необхідних матеріалів та проведення занять у відповідних школах та громадських організацій;
- вік до 40 років;

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету. Перевага буде надаватись особам, які відповідають згаданим критеріям, але не перебували раніше в Польщі. При відборі учасників будуть дотримуватись принципи гендерної рівності.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, покривають витрати на проїзд рейсовим автобусом або поїздом (плацкарт) за умови наявності проїзних документів.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на поданий нижче e-mail такі матеріали:
- заповнену анкету учасника конкурсу (форма анкети додається – тільки електронна версія);
- відскановану першу сторінку закордонного паспорту (тільки електронна версія);
Лист необхідно направляти з поміткою "Ми –громадяни. Ми європейці".

Кінцевий термін прийому робіт – 18.00 годин 23 вересня 2012 року. Анкети, отримані пізніше вказаного терміну, розглядатись не будуть.

25 вересня 2012 року буде оголошено 18 переможців конкурсу, які будуть запрошені взяти участь у семінарах та навчальних візитах до Польщі.
Бажаємо успіхів!

КОНТАКТИ:
ГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"
14005, м. Чернігів, пр-т Миру 68, оф. 916
тел (факс): 8 0462 661 127 (від 9.00 до 13.00).
e-mail: we-are-the-citizens@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ