До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі
7 вересня у Чернігові з короткочасним візитом перебували спостерігачі від міжнародної неурядової організації “CANADEM” Лозьє Жан-Жак і Маґденко Люба. Представники канадської місії спостерігатимуть за проведенням виборів до Верховної Ради України у Чернігові та Чернігівській області.
До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі
У Чернігівській міській раді з представниками іноземної делегації зустрівся міський голова Олександр Соколов. Під час зустрічі обговорені основні питання організації й проведення у м. Чернігові цьогорічних парламентських виборів.
Коментуючи ситуацію щодо підготовки до виборів у м. Чернігові, міський голова підкреслив, що органи місцевої влади в межах своїх повноважень забезпечують необхідні умови для проведення виборів до Верховної Ради на належному законодавчому рівні. Зокрема, матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій для ефективної роботи впродовж виборчого процесу, визначення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації для всіх кандидатів у рівних можливостях та ін.
Представники канадської місії повідомили, що вони вже мають досвід міжнародних спостерігачів за проведенням виборів у Афганістані, країнах Африки, серед яких: Конго, Берег Слонової Кості, Бурунді.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression