Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:41:09

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

08.09.2012   10:27

7 вересня у Чернігові з короткочасним візитом перебували спостерігачі від міжнародної неурядової організації “CANADEM” Лозьє Жан-Жак і Маґденко Люба. Представники канадської місії спостерігатимуть за проведенням виборів до Верховної Ради України у Чернігові та Чернігівській області.

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

У Чернігівській міській раді з представниками іноземної делегації зустрівся міський голова Олександр Соколов. Під час зустрічі обговорені основні питання організації й проведення у м. Чернігові цьогорічних парламентських виборів.

Коментуючи ситуацію щодо підготовки до виборів у м. Чернігові, міський голова підкреслив, що органи місцевої влади в межах своїх повноважень забезпечують необхідні умови для проведення виборів до Верховної Ради на належному законодавчому рівні. Зокрема, матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій для ефективної роботи впродовж виборчого процесу, визначення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації для всіх кандидатів у рівних можливостях та ін.

Представники канадської місії повідомили, що вони вже мають досвід міжнародних спостерігачів за проведенням виборів у Афганістані, країнах Африки, серед яких: Конго, Берег Слонової Кості, Бурунді.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.