Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 18:28:02

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

08.09.2012   10:27

7 вересня у Чернігові з короткочасним візитом перебували спостерігачі від міжнародної неурядової організації “CANADEM” Лозьє Жан-Жак і Маґденко Люба. Представники канадської місії спостерігатимуть за проведенням виборів до Верховної Ради України у Чернігові та Чернігівській області.

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

До Чернігова завітали міжнародні спостерігачі

У Чернігівській міській раді з представниками іноземної делегації зустрівся міський голова Олександр Соколов. Під час зустрічі обговорені основні питання організації й проведення у м. Чернігові цьогорічних парламентських виборів.

Коментуючи ситуацію щодо підготовки до виборів у м. Чернігові, міський голова підкреслив, що органи місцевої влади в межах своїх повноважень забезпечують необхідні умови для проведення виборів до Верховної Ради на належному законодавчому рівні. Зокрема, матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій для ефективної роботи впродовж виборчого процесу, визначення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації для всіх кандидатів у рівних можливостях та ін.

Представники канадської місії повідомили, що вони вже мають досвід міжнародних спостерігачів за проведенням виборів у Афганістані, країнах Африки, серед яких: Конго, Берег Слонової Кості, Бурунді.

Останні новини Чернігівщини

10 красивих суто українських приказок, які ви говорите неправильно 16:54

Не забуваймо, якою гарною та унікальною є наша українська мова. Підготували для вас десять цікавих висловів, які зроблять вашу розмову кращою. Ви їх точно знаєте, але використовуєте неправильно.

Смачні рецепти вихідного дня: запечений рулет зі свинини в духовці 16:49

Якщо ви вкотре ламаєте голову над тим, якою стравою прикрасити святковий стіл, згадайте про існування рулету зі свинини. Цю апетитну, ароматну, ситну їжу подають гарячою, як холодну закуску.

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня 16:46

Гороскоп на наступний тиждень для всіх знаків Зодіаку з 1 по 7 березня 2021 року.

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань 09:26

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів.