Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 19:34:03

Представлено нового прокурора області

15.11.2019   18:07Агенцiя

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

Андрій Парусов

Андрій Парусов

В Чернігівській області призначили нового прокурора, ним став Андрій Парусов.

15 листопада Парусова в якості головного прокурора області представив заступник генпрокурора Віктор Тріпак.
"Я впевнений, що серед прокурорів є багато чесних, кваліфікованих і політично незаангажованих працівників, які здатні забезпечити виконання покладених на прокуратуру функцій і вирішити основні завдання, зазначені Генеральним прокурором", - заявив Тріпак.

Також був заступник генпрокурора представив нового першого заступника прокурора Чернігівської області. Ним став Філіп Бєліков.

Зазначається, що Андрій Парусов працює в органах прокуратури з 2002 року. За цей час обіймав різні посади в органах прокуратури Тернопільської області, а також Генеральної прокуратури України. Має нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" ІІІ ступеня.

Останні новини Чернігівщини

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.