Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:21:36

Постраждалим від вибуху газу запропонували механізм придбання житла

06.09.2012   07:24

Чернігівський міський голова Олександр Соколов під час зустрічі з мешканцями міста, що постраждали від вибуху побутового газу, повідомив, що учора відбулося засідання бюджетного комітету Верховної Ради України, який підтвердив виділення 7,8 млн. грн. для Чернігова на компенсацію завданих збитків.

“Документи зараз перебувають у Міністерстві фінансів України. Після цього кошти будуть виділені Чернігівській облдержадміністрації. Вона направить їх міській раді, а ми, у свою чергу, – кожному з постраждалих на особовий рахунок”, – зазначив О.Соколов. Міський голова подякував народному депутату України Сергію Андросу за переконливі роз’яснення, надані членам бюджетного комітету, а також проведену організаційну роботу.

Він пояснив, що з банком, де відкриті рахунки постраждалих, проведено переговори, щоб договори-купівлі продажу укладалися у приміщенні банку у присутності нотаріуса, представників БТІ, а для окремих родин, де є діти, – представників служби опіки. Кожен самостійно підбирає для себе квартиру на первинному чи вторинному ринку житла.

О.Соколов запевнив, що як тільки гроші надійдуть, людей одразу поінформують. Він висловив сподівання, що усі питання будуть вирішені позитивно та оперативно, оскільки у дорученні Президента України В.Януковича щодо забезпечення житлом постраждалих визначено термін його виконання – до 14 вересня. Міський голова також підкреслив, що міська рада звернулася до Мінфіну з проханням виділити усі кошти у повному обсязі одним траншем, а не ділити суму на кілька частин.

Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року