Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:15:47

“Актуальні питання управлінської діяльності, запровадження нового законодавства про державну службу”

06.09.2012   07:15

Другий етап постійнодіючого тематичного семінару розпочався в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Він призначений для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад.

У відкритті навчання взяли участь заступник голови, керівник апарату обласної державної адміністрації Микола Стрілець.

Семінар присвячений питанням реформування та модернізації державної служби, насамперед шляхом імплементації нових підзаконних нормативних актів Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України. Розповідаючи про виконавчу владу як складову державного управління та критерії її ефективності, Микола Стрілець відзначив необхідність забезпечення належного професійного рівня керівника та чіткого усвідомлення поставлених завдань, насамперед стовно модернізації державної служби.

Під час семінару увага слухачів звертатиметься на такі питання: дисциплінарна відповідальність державних службовців, зміни у системі оплати праці, складові соціального захисту та методів стимулювання; порядку обчислення стажу державної служби; порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців; порядку оцінювання результатів службової діяльності; питання присвоєння рангів та визначення співвідношень між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування та іншими спеціальними званнями; затвердження Типового порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та деякі інші.

Також розглядатимуться практичні аспекти розробки профілів професійної компетентності посад державної служби.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року