Відбулось офіційне відкриття мандрівної експозиції "Кожен має право знати свої права"
В Чернігові відбулось офіційне відкриття мандрівної експозиції "Кожен має право знати свої права" яка виготовлена в рамках проекту "Кожен має право знати свої права", що реалізує громадська організація "МАРТ". Проект є складовою Всеукраїнської освітньої програми " Розуміємо права людини".
Відкриття виставки відбулося в обласній бібліотеці ім. Короленка, на якому були присутні учні, молодь, освітяни та науковці, представники громадськості міста,правозахисники,журналісти та представники влади.
Руслана Бурова, керівник проекту: "Ми сподіваємось, що екскурсії по виставці стануть майданчиком для вільних дискусій та роздумів, спонукатимуть вільно висловлювати свої думки, враження та почуття з приводу почутого та побаченого. А також сподіваємось, що в подальшому, всім, хто відвідає нашу виставку, це допоможе більш критично та самостійно мислити , аналізувати ситуацію навколо себе, оцінювати суспільні явища, стосунки між людьми, навчить поважати людську гідність в собі та в інших, навчить стирати кордони між людьми, долати стереотипи, навчить бути толерантними,усвідомити цінність різності, усвідомити цінність кожної людини, зрозуміти право кожного бути самим собою. А найголовніше - вчасно стати поруч на захист людської гідності."
Алла Жорстка,провідний спеціаліст Управління освіти: "Ми дуже раді, що нашій молоді надають додаткові можливості - неформальної освіти з прав людини, оскільки сама система освіти не передбачає повного і ціннісного вивчення прав людини і це не сприяє збагаченню дітей громадянськими компетентностями, збіднює їх можливості стати повноправними членами демократичного європейського суспільства. Приємно, що виставку проводять саме наші учні , що є дуже цінним як для них самих, так і актуальним сьогодні".
Олена Ромашко: " Все, що цінують зараз в мені та в моїй роботі я отримала завдяки саме неформальній освіті, тому ще раз хочу подякувати за ще одну можливість "підрости" для мене особисто, а від імені влади - за здорову співпрацю та взаємодію на користь громаді та суспільству в цілому".
Виставка розпочала роботу. Вже сьогодні гіди, хвилюючись, провели першу екскурсію. Протягом всього дня ми приймали відвідувачів. Вразило те, що відвідувачі були різних вікових груп, статусу,по різному ставились до побаченого і почутого. Але найбільше - вразила надзвичайна цікавість до виставки. Всі з відвідувачів побачили щось дуже близьке,болюче і таке, яке важко до цього було назвати словами. Відгуки, які приємно і водночас боляче прочитувати.. Всім це дуже близько. Ми самі вражені.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.