Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 22:43:08

На пленарному засіданні 35 сесії Прилуцької міської ради

03.09.2012   13:31Агенцiя

30 серпня відбулося пленарне засідання 35 сесії міської ради, порядок денний якої налічував понад 20 питань.

Слухалося питання про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території міста

Ключовим слухалося питання про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста та про хід виконання міської Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки, про що інформував начальник Прилуцького міськвідділу міліції Руслан Курамшин.

Очільник міськвідділу міліції зупинився на загальній характеристиці криміногенної обстановки в місті та питаннях охорони громадського порядку.

З інформацією про аналіз стану законності на території міста виступив старший прокурор Прилуцької міжрайонної прокуратури Максим Луценко.

Інформація очільника міліції та старшого прокурора дещо різнилася. Якщо в доповіді начальника міліції звучала позитивна оцінка роботи підпорядкованих йому служб, то в інформації представника міжрайонної прокуратури прозвучала критика щодо роботи окремих підрозділів міліції та вказувалося на недоліки, зокрема, щодо викриття економічних злочинів та корупційних діянь, недопрацювань міліції у сфері обігу наркотиків, профілактики злочинності серед неповнолітніх тощо.

У процесі обговорення інформації депутати підняли перед начальником міськвідділу міліції ряд питань, зокрема щодо активізації роботи служби Державтоінспекції в частині виконання водіями важковантажного транспорту вимог дорожніх знаків стосовно обмеження швидкості руху та тоннажності.

Також піднімалося питання щодо активізації роботи міліції в напрямку боротьби з вуличною торгівлею.

Узявши до відома інформації, озвучені начальником міськвідділу міліції Русланом Курамшиним та старшим прокурором Прилуцької міжрайонної прокуратури Максимом Луценком, депутати ухвалили відповідне рішення, у якому прописали конкретні рекомендації, на що необхідно звернути увагу при забезпеченні законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста.


Міська рада розглянула ряд бюджетних питань

Депутатський корпус розглянув ряд бюджетних питань, у тому числі про виконання бюджету міста за І півріччя поточного року.

Сесія внесла ряд змін до бюджету міста на 2012 рік та розглянула питання щодо зміни бюджетних призначень міського бюджету.

Міська рада виділила кошти в сумі 9 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи на капітальний ремонт системи газопостачання в очному відділенні та інформаційно-аналітичному відділі міської лікарні.

На капітальний ремонт приміщення КП “Телекомпанія “Прилуки” по вул.Київській, 190 виділено 380 тис.грн.

Міська рада виділила 70 тис.грн. на капітальний ремонт відкритої ливневої каналізації по вул. Гоголя, понад 60 тис.грн. – на ремонт доріг та 300 тис.грн. – на поповнення статутного фонду КП КШХ “Шкільний”.


Депутати затвердили міську цільову Програму щодо проведення енергетичного аудиту котелень міста

Депутати розглянули та затвердили міську цільову Програму щодо проведення енергетичного аудиту котелень міста, метою якої є організаційне, матеріальне та фінансове забезпечення проведення енергоаудиту котелень для системної реалізації державної регіональної політики, залучення інвестицій, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності функціонування комунальної теплоенергетики та забезпечення належного рівня надання послуг з опалення та гарячого водопостачання в місті.

Виконання Програми буде здійснюватися в 3 етапи: перший етап – пошук компанії, яка проводить енергоаудит та підготовка відповідних документів для укладення договору; другий етап – проведення обстеження котелень міста Прилуки підрядником; третій етап – підготовка звіту щодо проведеного енергетичного аудиту котелень. На виконання Програми передбачені кошти місцевого бюджету в сумі 99 тис. грн.


Затверджено міську цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки

З метою покращання профілактики туберкульозу, раннього виявлення, діагностики, ефективності лікування захворювання, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу, зниження показника смертності від туберкульозу міська рада затвердила міську цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки.


Міська рада затвердила статути та положення

Відповідно до рішення 31 сесії міської ради від 31 травня поточного року “Про присвоєння імен закладам культури та освіти” сесія затвердила Статут Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного.

Також затверджено в новій редакції Статут КЛПЗ “Прилуцька центральна міська лікарня”.

Розглянувши службову записку директора Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міська рада затвердила Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Депутатський корпус розглянув та взяв до відома інформацію про роботу виконавчого комітету міської ради за ІІ квартал 2012 року.


Про передачу витрат у комунальну власність на реконструкцію котельні

Розглянувши звернення в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації В’ячеслава Сальнікова, міська рада відповідним рішенням дала згоду на передачу в комунальну власність територіальної громади міста витрат у сумі 106 тис. 400 грн., пов’язаних з реконструкцією котельні по вул. Костянтинівській, 110, що перебувають на обліку головного управління ЖКГ ОДА. У зв’язку з цим другим пунктом даного рішення збільшено статутний фонд КП “Прилукитепловодопостачання”.


Затверджено положення “Про порядок отримання дозволу на розташування рекламного засобу” та “Про порядок та розрахунок пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста”

Міська рада затвердила Положення “Про порядок отримання дозволу на розташування рекламного засобу”, яке визначає порядок та механізм надання дозволу на розміщення засобів зовнішньої реклами, термінологію та умови її використання, регулює правові відносини між органом місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами незалежно від форм власності, що виникають у процесі розміщення рекламних засобів на території міста.

Сесія затвердила Положення “Про порядок та розрахунок пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста”, що визначає механізм розрахунку та перерахування коштів замовником до місцевого бюджету для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста до прийняття об’єкту будівництва в експлуатацію. Положення поширюється для нового будівництва, розширення, реконструкції, технічного переоснащення, реставрації та капітального ремонту об’єктів.


Депутати розглянули ряд земельних питань та ухвалили по них відповідні рішення.


Окрім вищезазначеного, на сесії було озвучено ряд заяв депутатів та депутатський запит Владислава Кічі щодо опублікування матеріалів регуляторної політики міської ради, депутати даний запит не підтримали.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини