“Олександр Бей: "На власну декларацію Ляшко каже – “Чорний піар”
27 серпня о 14-00 в прес-клубі “Чиста політика” відбулась спільна прес-конференція керівника ГО “За Чернігів” Олександра Бея та кандидата в депутати Верховної Рад України по в.о. № 208 Бориса Бойправа.
24 серпня в смт Куликівка, під час святкового ярмарку приуроченого до Дня Незалежності, народний депутат України Олег Ляшко в оточенні молодиків кремезної статури, скоїв напад на керівника та активістів ГО “За Чернігів”, які розповсюджували однойменні газети на підтримку кандидата Бориса Бойправа.
Олександр Бей розповів, що супроводжував групу активістів “За Чернігів”, які мали на меті розповсюджувати газету громадської організації “За Чернігів” на підтримку Бориса Бойправа, як кандидата в 208 в.о. Але з’явився Ляшко в оточенні кремезних незнайомців спортивної зовнішності, почав нападати на агітаторів, залякувати їх, виголошуючи погрози, забирати газети. Все це відбувалося в присутності правоохоронців, яких сам Ляшко і викликав. Він віддавав їм накази, щоб всіх розповсюджувачів було затримано, а тираж газети вилучено.
Як повідомив Олександр Бей, з боку молодиків Ляшка і за його наказу, була скоєна спроба фізичного побиття громадського лідера.
“За командою Ляшка, вони оточили мене і вже хотіли бити. Тоді я сказав їм: “Хлопці, ви що за цього “голубого” хочете мене бити”. Після цього вони опустили очі і поступово випустили мене з оточення.. Напевно, їм стало соромно!” – наголосив Олександр Бей.
Також, Олександр Бей повідомив, що все це відбувалося упродовж двох годин. Ляшко був не в собі, бігав по площі, матюкався, чіплявся до агітаторів, які на той час вже нічого не роздавали, а стояли біля автобуса. Він також підбігав до водія, який привіз групу агітаторів, погрожував йому фізичною розправою, казав, що розіб’є машину та підірве її. А отім почав хапати 50-ти річного чоловіка за шнурок із хрестиком і душити його.
“В цей час, викликані Ляшком правоохоронці, загалом їх приїхало близько десяти, осторонь спостерігали за подіями. На мої звернення, та й заклики звичайних громадян, які просили втрутитися і приструнити Ляшка, лише пояснювали, що він особа недоторкана”, – повідомив Олександр Бей.
Натомість, правоохоронці склали протоколи і опечатали тираж газет.
“На власну декларацію Ляшко каже – “Чорний піар”
Суть конфлікту і неадекватна поведінка Ляшка, на думку Олександра Бея і Бориса Бойправа криється в його декларації, яка була надрукована в газеті “За Чернігів”.
“Ляшко кричав до правоохоронців, що це “чорний піар” проти нього”, – сказав Олександр Бей.
“Але, який же це чорний піар, якщо Ляшко особисто заповнив цю декларацію, а ЦВК її оприлюднило. Кожен може зайти на сайт ЦВК і побачити. Ми лише опублікували її, аби люди знали правду – хто насправді цей Ляшко” – повідомив Олександр Бей.
“У своїй декларації Ляшко написав, що має три розкішні іномарки, дві елітні квартири 95,5 м2 і 367,2 м2. За нашою інформацією це квартири в елітних будинках в самісінькому центрі Києва. А ще в нього більше гектару землі. Прибуток, який отримав Ляшко в минулому році склав більше мільйона гривень. І це все при тому, що він не має жодного бізнесу і ніколи не мав” – відзначив Олександр Бей.
“Та найцікавіше в цій декларації те, що Ляшко не має, а ні дружини, а ні дитини. Відомості про них відсутні. Хоча, за законом він мав їх вказати, якщо вони у нього є. Тим більше, що він після скандального відео зі своїм зізнанням про стосунки з чоловіком, він завжди говорить, що одружений і має доньку. Я, наприклад, як і всі інші кандидати, це зробив. Вказав у декларації членів своє родини” – повідомив Борис Бойправ.
На їх думку, брехливим в цій декларації є і спроба Ляшка назвати свою квартиру на 367,2 м2 в центрі міста – під будинок дитячого типу. “Мені шкода тих дітей, я побачив, у Куликівці, який Ляшко насправді”, – зауважив Борис Бойправ.
Експертний клуб "Чиста політика"
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.