Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 10:43:22

Який виборчий закон нам світить?

04.11.2011   14:06Агенцiя

Це питання вивчали учасники сьомого проекту "Школа молодого політика".

Про "підводні течії" виборчого законопроекту Лавриновича говорив Андрій Карташов, керівник "Центру підтримки громадських ініціатив". Під час навчання тренер торкнувся теми, як краще організувати роботу виборчих штабів.

Про тонкощі в організації соціологічних досліджень та медотики проведення екзит-полу розповів Геннадій Максак. На думку президента "Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень" соціологія наука, яка потребує досконалого вивчення. В іншому разі краще нею не займатися взагалі.

Крім навчання проект "Школа молодого політика" відкритий для гостей. На другий дводенний семінар завітали депутати рад різних рівнів.

Зокрема на запитання молодих лідерів відповідали колишні випускники проекту, а нині народні обранці: Олександр Кодола та Артем Стах. Вони говорили про власні злети та падіння, успіхи. Головна теза, яка пролунала з вуст обох народних обранців вчитися ніколи не пізно.

ЧМГО "Молодь - XXI століття"

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.