Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 03:43:43

Місто Прилуки буде працюватив українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі

25.08.2012   16:54Агенцiя

Місто Прилуки є одним із п’яти невеликих міст Центральноукраїнського регіону, у якому протягом кількох місяців буде реалізовуватися проект “Прозора Україна” у громадському діалозі.

руки

руки

Проект упроваджується Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (Польща) та Центральноукраїнським регіональним навчальним центром Міжнародної громадської організації “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”.

Метою проекту є подальший розвиток Програми “Прозора Україна” шляхом подолання бар’єрів громадської участі та залучення громадськості до розв’язання місцевих проблем. У рамках проекту передбачається апробація інноваційної форми громадських консультацій.

22 серпня посадовці міської ради, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації мали зустріч з експертами українсько-польського проекту “Прозора Україна” у громадському діалозі. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності та тематики, за якою місто Прилуки буде працювати в українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.