Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 00:50:00

Місто Прилуки буде працюватив українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі

25.08.2012   16:54Агенцiя

Місто Прилуки є одним із п’яти невеликих міст Центральноукраїнського регіону, у якому протягом кількох місяців буде реалізовуватися проект “Прозора Україна” у громадському діалозі.

руки

руки

Проект упроваджується Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (Польща) та Центральноукраїнським регіональним навчальним центром Міжнародної громадської організації “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”.

Метою проекту є подальший розвиток Програми “Прозора Україна” шляхом подолання бар’єрів громадської участі та залучення громадськості до розв’язання місцевих проблем. У рамках проекту передбачається апробація інноваційної форми громадських консультацій.

22 серпня посадовці міської ради, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації мали зустріч з експертами українсько-польського проекту “Прозора Україна” у громадському діалозі. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності та тематики, за якою місто Прилуки буде працювати в українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини