Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 08:55:30

Місто Прилуки буде працюватив українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі

25.08.2012   16:54Агенцiя

Місто Прилуки є одним із п’яти невеликих міст Центральноукраїнського регіону, у якому протягом кількох місяців буде реалізовуватися проект “Прозора Україна” у громадському діалозі.

руки

руки

Проект упроваджується Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (Польща) та Центральноукраїнським регіональним навчальним центром Міжнародної громадської організації “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”.

Метою проекту є подальший розвиток Програми “Прозора Україна” шляхом подолання бар’єрів громадської участі та залучення громадськості до розв’язання місцевих проблем. У рамках проекту передбачається апробація інноваційної форми громадських консультацій.

22 серпня посадовці міської ради, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації мали зустріч з експертами українсько-польського проекту “Прозора Україна” у громадському діалозі. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності та тематики, за якою місто Прилуки буде працювати в українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».