Про готовність до позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у Чернігові
У Чернігові утворено 125 виборчих дільниць, з них: в Деснянському районі – 77, в Новозаводському районі – 48.
Районними у місті радами проводиться робота щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій.
Відповідно до нормативних вимог всі дільничні виборчі комісії будуть забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем та засобами зв'язку.
Орієнтовна кількість виборців становить - 224035 чол. (в тому числі з виборчою адресою - 215927, з відміткою про вибуття - 8108), з них:
в Деснянському районі – 135944 чол;
в Новозаводському районі – 88091 чол.
Відділами ведення Державного реєстру виборців районних у місті Чернігові рад у встановлені терміни передані до дільничних виборчих комісій уточнені списки виборців.
Для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті встановлено 20 стендів. Їх місце розташування визначено розпорядженням міського голови "Про відведення місць та обладнання стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року».
У Чернігові розміщені 2 окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №205 (проспект Перемоги,141) та №206 (вул. Шевченка, 48).
Для сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень та забезпечення оперативного вирішення у день голосування невідкладних питань, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, порушенням громадського порядку, виборчого законодавства, у міській раді та районних у Чернігові радах організують чергування.
Забезпечувати громадський порядок на всіх етапах підготовки та проведення виборів будь правоохоронці Чернігова. У посиленому режимі поліцейські нестимуть службу в період з 15 по 28 липня.
18 липня фахівці Чернігівського міського відділу ДСНС за участі представників місцевих мас-медіа здійснили рейдову перевірку приміщень, де розміщуються виборчі дільниці у закладах загальної середньої освіти № 27 та 30 у м. Чернігові. Надзвичайники оглянули стан утримання евакуаційних виходів та шляхів, електромереж, а також забезпечення виборчих дільниць первинними засобами пожежогасіння та наявність відповідної документації, зокрема планів евакуації, списків проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.