Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 15:16:36

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "підкуп виборця"

15.07.2019   20:23Агенцiя

На вихідних чернігівська поліція викрила ознаки підкупу виборців на користь одного з кандидатів у депутати до Верховної Ради України.

Поліція отримала повідомлення, що підкуп виборців відбувається в одній з місцевих квартир по вулиці Рокосовського. За вказаною адресою прибула слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. Там правоохоронці виявили зошити з анкетними даними місцевих мешканців, їх номерами телефонів, гроші тощо.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «підкуп виборців» (частина 2 статті 160 Кримінального кодексу України). Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права карається обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомляє, що наразі поліція Чернігова проводить слідчі дії по встановленню усієї мережі підкупу виборців.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини