Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 05:47:42

Про перебіг виборів на Чернігівщині

03.07.2019   07:13Агенцiя

За перший місяць кампанії виборів до Верховної Ради України поліція Чернігівської області отримала 25 повідомлень про ймовірні правопорушення.

З них п’ять стали приводами для відкриття кримінальних проваджень:

Одне провадження відкрито за статтею «погроза або насильство щодо журналіста», що мало місце у Прилуках. Частина 1 статті 345-1 Кримінального кодексу України передбачає за такі дії покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, арешт на строк до 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

Три провадження поліція відкрила за фактом реєстрації «двійників»-кандидатів на різних виборчих округах Чернігівщини, а також одне провадження за фактом поширення газети з неправдивою інформацію про кандидата в депутати на Сновщині. Частина 1 статті 157 Кримінального кодексу України за перешкоджання здійсненню виборчого права передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

Правоохоронці також склали низку адмінпротоколів за статтею 212 з позначками 10 та 13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації у Ніжині та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних у Чернігові.

Законодавство передбачає за ці правопорушення накладання штрафів різних розмірів, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини